Na Gamescomu 2019 jsme letos měli možnost navštívit řadu výrobců hardwaru, mezi které bezpochyby patří i společnost HP se svou gamingovou řadou OMEN.

Společnost HP na veletrhu Gamescom 2019 představila nový výkonný software a služby OMEN i herní hardware řad OMEN a Pavilion. Všechny tyto novinky byly navrženy s cílem nabídnout hráčům všech úrovní epické herní zážitky.

Bezpochyby každý hráč se chce nějaký způsobem odlišit a vyniknout nad ostatními, k čemuž využívá nejrůznějších služeb a zařízení. Díky neustálému růstu hráčské základny se rozšiřuje nabídka herního příslušenství i u značek, které byly do nedávna symbolem spolehlivosti v oblasti kancelářské techniky. Mezi tyto patří bezesporu Společnost HP, která se svou řadou OMEN začíná v herním segmentu značně vynikat. Na Gamescomu jsme měli možnost se o tom přímo přesvědčit.

Společnost představila řadu herních notebooků, které jsou designovány tak, aby co nejlépe odváděli teplo z útrob osazených nejmodernějšími chipy společností Intel, Nvidia a nově i AMD.

Příkladem je nejnovější herní notebook Pavilion Gaming 15 je první svého druhu, který je osazen procesorem AMD – až po Ryzen 7 – na platformě tenkého a ostře řezaného černého šasi. S grafikou až NVIDIA GeForce GTX 1660Ti with Max-Q, ultra tenkými rámečky, frekvencí 144Hz/60Hz a rozlišením 1080p, je tento herní notebook přímo předurčen k intenzivní hře. Dva ventilátory, větší větrací otvor v zadním rohu a větší otvory přívodu vzduchu maximalizují proudění vzduchu pro optimální celkový výkon s ochranou proti přehřívání počítače i při dlouhé době chodu. Tento vysoce přenosný notebook je navržen pro ničím nerušenou herní zábavu i pro tvorbu obsahu. Díky podpoře Wi-Fi 5 nabízí přenos dat rychlostí v řádu gigabitů. Je to ideální notebook pro práci i zábavu.

Přečti si  Blizzard za poslední 3 roky ztratil 29% své hráčské základny

Další velmi zajímavou a řekl bych až revoluční novinkou je headset OMEN Mindframe Prime, který přichází s aktivním chlazením díky technologii FrostCap Technology, která v sobě zahrnuje i pasivní chlazení pomocí grafitového tepelného rozvaděče, který využívá větší plochy náušníků. . Zabudovaný 7.1 Surround Sound s technologií C-Media Xear, vytváří dojem prostorového zvuku. Mikrofony s technologií tlumení ruchů z okolí (ENC) jsou zárukou jasného a čistého přenosu hlasu. Funkce OMEN Audio Lab, která je součástí  OMEN Command Center, poskytuje plnou kontrolu nad zážitkem z poslechu s 10-pásmovým ekvalizérem, který má řadu předvoleb, možnost přizpůsobení úrovně zvuku a ovládání 7.1 Surround Sound a mikrofonů s ENC.

Žádný počítač není kompletní bez klávesnice a Pavilion Gaming Keyboard 800 nabízí tichá a zároveň rychlá červená mechanická tlačítka, se 100% ochranou proti tzv. ghostingu díky technologii N-key Rollover. Nechybí ani komfortní odnímatelná opěrka na zápěstí a čtyřzónové LED osvětlení s rychlou volbou režimu podsvícení.

Další zajímavou novinkou je výkonný software OMEN Command Center – aplikace kompatibilní se všemi počítači s operačním systémem Windows 10, kterou si lze stáhnout z Windows Store – nyní nabízí celou řadu nových výkonných funkcí, které z ní dělají plnohodnotný herní hub.

  • Coaching je nová služba pro osobní počítače OMEN. V této fázi pro hru League of Legends a další hry se chystají. Jedná se o nástroj, který pomocí umělé inteligence (od Mobalytics) analyzuje hru, silné a slabé stránky hráče a dává tipy, jak se zlepšit.
  • S My Games mohou hráči spravovat a využívat své herní knihovny na všech zařízeních z jednoho místa; mají tak rychlý a snadný přístup ke všem svým oblíbeným hrám. My Games nabízí i monitoring hry v reálném čase a týdenní analýzy včetně tipů.
  • Nová funkce Profiles umožňuje tvorbu různých profilů na počítačích a příslušenství OMEN. Je kompatibilní také s klávesnicí OMEN Sequencer a myší OMEN Photon Mouse.
Přečti si  Remake The Last of Us bude víc než jen jednoduchý vizuální upgrade

Se službou Rewards Beta (na technologii od Versus Systems), která je dostupná v USA, hráči hrají své oblíbené hry, zlepšují svoje herní dovednosti a soutěží s ostatními – a sbírají přitom odměny.

Nakonec OMEN je i tradiční značkou kvalitních lifestyleových doplňků pro hráče. Nedávno byla uvedena na trh řada OMEN Apparel a originální batoh OMEN X Transceptor. Kolekce OMEN Transceptor navazuje na tento trend s taškami a batohy OMEN Transceptor 17.3” Duffel Bag, 15” Rolltop Backpack, 15” Backpack, které uspokojí nároky cestujících hráčů. Nechybí ani pouzdro OMEN Transceptor Headset Case, které je určeno na přepravu náhlavní soupravy OMEN Mindframe Prime Headset.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno