Společnost Activision v posledních dnech agresivně teasovala další díl série Call of Duty, a přestože se dosud nepodělila o všechny podrobnosti, nyní hru oficiálně oznámila a uvedla její oficiální název.

Na Twitteru Activision oznámil, že v souladu s úniky informací bude Call of Duty 2024 skutečně další hrou Black Ops. Společnost ji popisuje jako „novou temnou kapitolu“ série a oficiálně oznámila její název Call of Duty: Black Ops 6. Předchozí úniky tvrdily, že se hra bude jmenovat Call of Duty: Black Ops Gulf War, čímž se drží pojmenování nastaveného v roce 2020 v Call of Duty: Black Ops Cold War.

Podle úniků se letošní díl střílečkové série odehrává během války v Perském zálivu a bude obsahovat plně otevřenou kampaň vyvinutou společností Raven Software, přičemž datum vydání je údajně stanoveno na říjen. Nedávné zprávy také tvrdí, že jako první hra v sérii, která vyjde pod vlastnictvím Microsoftu, bude letošní hra také spuštěna první den pro Game Pass.

Přečti si  Společnost Sony údajně provedla „hluboké škrty“ ve financování vývoje PS VR2

Podrobnosti o hře Call of Duty: Black Ops 6 budou v následujících dnech a týdnech pravděpodobně pravidelně přibývat. Plnohodnotné odhalení se očekává na speciální prezentaci Direct 9. června, která bude následovat hned po Xbox Games Showcase.

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno