Call of Duty: WWII byla nejprodávanější hra roku 2017 a i dnes vstupuje do hry řada nových vojáků, kteří zde získávají nové hodnosti, přičemž mnozí z nich se snaží dosáhnout nejvyšší možné hodnosti, kterou je Master Prestige.

Zatímco tito hráči urputně bojují a střílejí v zákopech své nepřátelé, jednomu hráči se podařilo této nejvyšší hodnosti dosáhnout bez jediného výstřelu. Fanoušek Call of Duty: WWII, Youtuber a člen profesionálního herního klanu KARNAGE známí jako “TheseKnivesOnly” se rozhodl, že Master Prestige dosáhne pomocí melee úderů a nožů.

TheseKnivesOnly dosahuje Master Prestige pravidelně již od prvních Black Ops, které vyšli  v roce 2010.

Jak sám TheseKnivesOnly sdělil, díky použití bajonetu, lopaty, vrhacích nožů a bojového nože se mu podařilo nahromadit více než 32 000 zabití do okamžiku, kdy dosáhl statusu Master Prestige v Call of Duty: WW2. Jediné scorestreaky, které ve hře použil byly Recon Aircraft a Counter Recon Aircraft.

Přečti si  GhostWire: Tokio bude vyžívat DualSense pro „Šestý smysl“ a Elementární síly

Každopádně se nejednalo o jednoduchý úkol vzhledem k tomu, že v multiplayeru je 55 úrovní, než se člověk může dostat do režimu Prestige, čehož musí být dosaženo znovu a znovu, než dosáhnete 11 a zároveň poslední pozice Master Prestige.

Call of Duty: WW2 je nyní k dispozici pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno