Úspěšné přistání nejnovějšího Mars Roveru NASA, Perseverance, je oslavováno herními fanoušky jedinečnými způsoby a samozřejmě memy.

18. února 2021 v 8:55 UTC přistálo vozítko Perseverance na povrchu Marsu. Miliony lidí sledovalo poslední intenzivní okamžiky, když tým v NASA zorganizoval přistání roveru, a téměř okamžitě dostali jako odměnu první nový snímek z povrchu rudé planety. Zatímco mnoho lidí gratulovalo NASA k úspěšnému přistání, někteří lidé a dokonce i někteří vývojáři her se rozhodli oslavovat jejich vlastní způsobem v podobě memů.

ro ty, kteří to nevědí, je Perseverance marťanský rover vyrobený laboratoří Jet Propulsion Laboratory, jeho vývoj NASA zahájila 30. července loňského roku. Perseverance je navržen tak, aby hledal známky  života na planetě a shromažďovala vzorky hornin a půdy. Mezitím se rover připojí k druhému vozítku s názvem Curiosity a budou odesílat získaná data zpět na Zemi.

Pozorovatelé dnes netrpělivě očekávali úspěšné přistání Perseverance a možná ještě nadějnější, že uvidí první snímky zachycené roverem na povrchu. Zatímco původní obrázek je sám o sobě zajímavý, memy, které z něj vznikají jsou velmi zábavné.

Annapurna Interactive zveřejnila obrázek s postavou z The Outer Wilds, které letos vyjde na Switch.

Účet Twitter Gaming zveřejnil známou tvář a troufl bych si říci celebritu Marsu. 

Možným důvodem proč jsme nic neslyšeli o Metroid Prime 4, může být fakt, že lovec odměn se aktuálně skrývá na Marsu.

Pro každého, kdo chce být jedním z prvních investorů na Marsu, nehledejte nic jiného než AdVenture Capitalist.

Zajímavé je, že i když hráči Destiny 2 mohli cestovat na Mars , tak se herní účet k této zábavné formě gratulace nepřipojil.

Určitě však bude zajímavé sledovat, jaké informace bude Perseverance  posílat zpět na Zemi a jak to může změnit současné vnímání rudé planety.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno