Společnost Razer představila Orochi V2, kompaktní, ultralehkou bezdrátovou herní myš, která s jedinou AA baterii vydrží fungovat až 900 hodin.

Myš Orochi V2 je vybavená bezdrátovou technologií Razer™ HyperSpeed s ultranízkou latencí a mechanickými spínači Razer™ druhé generace pro myši a v jejím kompaktním designu se snoubí výkon i komfort, takže je ideální pro hráče s notebooky.

Pro hráče na noteboocích může být přeprava vysokovýkonnostní herní výbavy výzvou, jelikož mají omezený prostor pro periferie a doplňky. Myš Orochi V2 byla navržena tak, aby hráči měli k dispozici herní myš s vysokým výkonem, která je tak malá, že si ji strčíte do kapsy nebo do tašky. Technologie Razer™ HyperSpeed, která podporuje různá zařízení, hráčům umožňuje připojit svou myš Razer™ Orochi V2 i bezdrátovou klávesnici do jediného USB hardwarového klíče, díky čemuž jim další USB port zbude na jiné věci.

Ultralehký univerzální design pro všechny úchopy

Myš Orochi V2 váží méně než 60 gramů (bez baterie). Její ultralehký design navrhli zkušení inženýři firmy Razer, kteří ho pak na základě zpětné vazby fanoušků do myší doladili tak, aby byl výsledný produkt symetrický a myš vám přirozeně padla do ruky, ať už ji držíte jakkoli.

Zúžené okraje myši Orochi V2 umožňují pevný úchop pro rychlé a přesné tahy a zvýšený zadní oblouk zajišťuje oporu dlani, aby se při dlouhém hraní méně namáhala. Díky protiskluzovému drážkování v místě palce a optimalizovaným bočním tlačítkům pro snadný přístup k různým funkcím se uživatelé mohou soustředit jak na práci, tak na hraní.

Přečti si  Viper představuje nové SSD disky VP4300 PCIe Gen4 x4 M.2 2280 SSD

„Hráči by neměli muset obětovat výkon kvůli přenosnosti,“ prohlásil viceprezident oddělení periferií firmy Razer Alvin Cheung. „Myš Orochi V2 využívá nejmodernější herní komponenty, které kombinuje s jedinečným lehkým designem. Díky tomu je ideální přenosnou herní myší.

Výkon, který vydrží

Myš Razer Orochi V2 pro provoz potřebuje jen jednu AA nebo AAA baterii. Obsahuje totiž hybridní slot na baterii, jehož optimální umístění rozkládá váhu rovnoměrně. Orochi V2 vydrží více než 900 hodin nepřetržitého používání přes Bluetooth, což je ideální pro práci, když hodně cestujete. Hráči si také mohou zvolit připojení přes technologii Razer™ HyperSpeed Wireless a dostane se jim nepřerušovaného 425hodinového připojení bez prodlev.

* AAA baterie není součástí balení.

Špičkový společník na cesty

Myš Orochi V2 obsahuje mechanické spínače Razer™ druhé generace pro myši a nové pozlacené kontakty, které jsou méně náchylné k opotřebování, mají delší životnost – až 60 milionů kliků – a každé kliknutí je opravdu slyšet. Opatřena je také kluznými ploškami z teflonu a ultracitlivým pokročilým optickým senzorem 5G. Díky tomu je skvělým doplňkem pro jakéhokoli uživatele notebooku, který chce tu nejlepší myš jak pro produktivitu, tak pro výkon.

Přečti si  Cooler Master představuje novou řadu chladičů MasterLiquid Illusion

Dostupná je v černé či bílé – anebo si ji můžete prostřednictvím Razer Customs přizpůsobit

Myš Orochi V2 je standardně dostupná v černé a bílé barvě. Ti, kteří by si ji rádi přizpůsobili a dali na odiv své záliby a osobnost, si budou moci vybrat z více než 100 různých designů dostupných skrze Razer Customs. Uživatelé mohou využít mnoho možností, jak si její design přizpůsobit, aby ladil s jejich herní sestavou. Mají k dispozici celou řadu doplňků včetně složených designů, nálepek a barev nebo dokonce designů pro konkrétní hry.

Více informací o produktu Razer Orochi V2 naleznete zde.

Společnost Razer také nedávno představila univerzální úchopovou pásku, kterou ocení hráči, co chtějí mít v jakékoli situaci naprostou kontrolu. Univerzální úchopová páska využívá vysoce texturovaný polyuretanový povrch, který pohlcuje pot a umožňuje tak perfektní úchop dokonce i při tom nejintenzivnějším hraní. Univerzální úchopová páska Razer je dodávána ve formě různě velkých předstříhaných samolepicích náplastí a dá se použít na myši, klávesnice nebo ovladače. Nebo kdekoli, kde potřebujete pevný a spolehlivý úchop.

CENA A DOSTUPNOST

Razer Orochi V2: 69,99 $ / 79,99 € (doporučená maloobchodní cena)

Razer Orochi V2 v provedení Customs – 89,99 $ / 99,99 € (doporučená maloobchodní cena)

Razer.com a také u autorizovaných prodejců: 27. dubna 2021

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno