Hry od EA se vracejí zpět na Steam a začnou hned příští měsíc se Star Wars Jedi: Fallen Order
Domů » Hry » Novinky » Hry od EA se vracejí zpět na Steam a začnou hned příští měsíc se Star Wars Jedi: Fallen Order

Hry od EA se vracejí zpět na Steam a začnou hned příští měsíc se Star Wars Jedi: Fallen Order

30.10.2019
Publikoval:

Origin již nebude jediným obchodem a přístavištěm PC verzí her od Electronic Arts, společnost se totiž vrací zpět na Steam.

Společnost Electronic Arts oficiálně oznámila, že brzy přinese své hry na zpět na platformu Steam. EA na Steam přinese program EA Access, který je v současné době k dispozici na PS4 a Xbox One, příští rok počínaje jarem 2020. Roční předplatné EA Access je je k dispozici za 29,99 USD, ovšem toto předplatné není jediným, co na Steam míří.

EA bude také individuálně vydávat své hry prostřednictvím této oblíbené platformy a to počínaje hrou Star Wars Jedi: Fallen Order, která vychází již 15. listopadu. Toto bude za několik let poprvé, kdy bude hra od EA k zakoupení mimo EA Origin. Na Steamu je již nyní k dispozici předobjednávka Star Wars Jedi: Fallen Order.

Přečtěte si  Spekulace: The Legend of Zelda Breath Of The Wild 2 by měla vyjít v roce 2020

Je to začátek vzrušujícího partnerství s Valve, které nás přivede k inovacím pro PC hráče po celém světě,” uvedl výkonný ředitel EA Andrew Wilson. Prezident Valve Gabe Newell doplnil: Je to dobrý den pro hráče. Jsme nadšeni z partnerství s EA, abychom nejen přinesli skvělé hry a předplacenou službu na Steam, ale také spojili své komunity bezprecedentním způsobem, který bude přínosem pro hráče a vývojáře z celého světa.“

EA informuje, že v budoucnu se majitelé PC mohou těšit také na další tituly jako  The Sims 4 ,  Apex Legends ,  FIFA 20 a  Battlefield 5.

V době, kdy se herní komunita na PC začíná cítit více segmentovaná, než kdy dříve, se jedná o tah, který se zdá být jako pozitivní pro ty, kteří hrají primárně na PC. Doufejme, že v budoucnu uvidíme podobné kroky i od jiných vydavatelů.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Recenze: Monkey King: Hero is Back – opičí bůh

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Přes 10 minut dlouhý Story Trailer na Yakuza: Like a Dragon

Sega dnes zveřejnilo přes deset minut dlouhý trailer z nového...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů