Kultovní hra Posel smrti je tu s námi více jak 20 let a již několik měsíců se šušká o tom, že tato hráči milovaná značka ještě neřekla své poslední slovo. V čele studia Unknown  Identity, které hru vyvíjelo, stál Zdeněk Houb. A právě on spustil na Hithitu kampaň, která nehraje jen na nostalgickou notu.

Kampaň Posel smrti – remaster hudby slibuje hudbu z 5 herních titulů. Celkově se bude jednat o přibližně dvě hodiny herní hudby, která bude vydána na dvou CD nosičích. Remaster ovšem bude k dispozici i ve zcela digitální podobě. Kampaň si na Hithitu vede velmi dobře a vy tak máte jedinečnou možnost se k projektu připojit, podpořit vývojáře a nebo dokonce získat limitovanou edici.

Houb taktéž slibuje, že po skončení této kampaně dojde na spuštění nového projektu. Ten se zaměří na vývoj prequel Posla smrti s podtitulem Pouto krve. Ten by nás měl vzít zpět v čase do Anglie a Skotska. Vývojáři chystají v adventurách dosud nevídaný game design a temnou atmosféru, na kterou se fandové Posla smrti zvyklí.

Detaily, informace o odměnách pro podporovatele a průběh celé kampaně můžete sledovat na stránkách Hithitu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno