Ubisoft oficiálně odhalil prvním trailerem svou novou Battle Royale hru Hyper Scape, která se odehrává v masivním městě inspirovaném Paříží.

Přestože Ubisoft má v plánu na konci tohoto měsíce vysílat vlastní digitální akci, tak společnost neztrácí čas a odhaluje jednu ze svých nově připravovaných her.

A podobně jako Apex Legend se hra Hyper Scape objevila z ničeho nic. Ovšem jak bývá u Ubisoftu pravidlem, tak hra se záběry ze hry objevily na internetu ještě před oficiálním odhalením. Naštěstí na sebe nenechal trailer příliš čekat a poskytuje nejen pohled na samotnou hru, ale i další podrobnosti.

Hra se odehrává ve virtuálním městě Neo Arcadia, kde se proti sobě postaví 100 hráčů v sedmi různých okresech. Zajímavostí je, že toto město obsahuje spoustu památek a budov, včetně proslulé katedrály Notre Dame.

Přečti si  Interní recenze Microsoftu nešetří chválou na The Last of Us Part 2

Trailer také odhaluje hackerské schopnosti hráčů, které sahají od super skoků po skoky na zdi a další. Kruh známí jako Blight rozpouští mapu inspirovanou Paříží v různých vzorcích. Největší změna nastane, když se zápas blíží ke konci, když několik posledních hráčů vstoupí do režimu zúčtování, kde se otevře více cest k vítězství.

Hyper Scape nyní probíhá beta testem, do kterého se můžete zaregistrovat.

Jak získat přístup k Hyper Scape Beta

Princip je podobný Valorantu. Chcete-li se dostat do beta verze Hyper Scape, musíte propojit své účty Ubisoft a Twitch a sledovat streamy Hyper Scape s povolenými Drops. Účet Hyper Scape na Twitteru poskytuje následující podrobné pokyny:

  1. Navštivte stránku Ubisoft Drops a vyberte „Začínáme“.
  2. Vyberte “přihlášení pomocí Twitch.”
  3. Autorizujte svůj účet Twitch.
  4. Přihlaste se k účtu Ubisoft nebo si jej vytvořte.
  5. Ověřte svůj účet Ubisoft na stránce Účet Ubisoft .
  6. Zamiřte na Twitch a sledujte streamy Hyper Scape s aktivovanými Drops.

Hyper Scape se vyvíjí pro PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno