HyperX představuje na Gamescomu 2019 řadu nových hráčských periferií
Domů » Hry » Gamescom 2019 » HyperX představuje na Gamescomu 2019 řadu nových hráčských periferií

HyperX představuje na Gamescomu 2019 řadu nových hráčských periferií

HyperX, herní divize společnosti Kingston Technology Company, Inc. a přední značka v herním průmyslu a esports, nám představila na herní výstavě Gamescom 2019 řadu nových produktů pro hráče.

Jedná se o dva headsety, bezdrátovou myš, dvě klávesnice, řadu herních pamětí a doplňky pro PS4, Xbox a Xbox One. Osobně musím podotknout, že zejména sluchátka HyperX Cloud Flight S s bezdrátovým nabíjením patří mezi mé osobní favority. Níže se můžete podívat na všechny prezentované produkty.

HyperX Cloud Alpha S
Nový přírůstek do řady herních sluchátek HyperX umožňuje hráčům nastavit si jednu ze tří úrovní basů, což v kombinaci s unikátním 7.1 surround sound systémem1 umožňuje prožití intenzivních herních zážitků. Cloud Alpha S mají v sobě zabudovanou dvojitou cívku, nabízející neuvěřitelný zvukový rozsah. Kombinují tak design a zvukovou kvalitu sluchátek HyperX Cloud Alpha a pohlcující atmosféru.

Dostupnost: Září 2019, cena 2990,-CZK

HyperX Cloud Flight S
Tato bezdrátová sluchátka jsou vybavena HyperX 7.1 surround sound systémem se zabudovaným in-game chat mixem, nabízejí životnost baterie až 40 hodin2. Cloud Flight S operují na bezdrátové frekvenci 2.4 GHz a jejich LED osvětlení, mikrofon a hlasitost lze ovládat tlačítky přímo na sluchátkách. Jack je ve stereofonním provedení a sluchátka jsou také kompatibilní s Qi bezdrátovými nabíjejícími stanicemi.3

Dostupnost: Q1 2020, cena 4990,-CZK

HyperX FURY RGB DDR4
Nová herní paměť, která má větší kapacitu, je rychlejší a pyšní se nádherným RGB designem – to je FURY RGB DDR4. S funkcí Plug N Play a možností přetaktování je paměť dostupná hned v několika verzích s různou kapacitou a frekvencí, až do 64GB a 3466 MHz pro ty nejnáročnější hráče. Originální FURY RGB navíc dostaly nový design a spolu s FURY DDR4 RGB jsou kompatibilní s nejnovější platformou AMD.

Dostupnost: Nyní dostupné, cena dle modelu

Přečtěte si  Aktualizace Rainbow Six Siege Operation Shiftting Tides přidala dva nové operátory

HyperX Alienware Fury
Na Gamescom 2019 bylo mimo jiné i oznámeno partnerství HyperX a Alienware. Nové Alienware Aurora R9 PC budou vybaveny pamětí HyperX FURY DDR4 s frekvencí 2666MHz, 2933MHz a 3200MHz. Co se přetaktování pamětí týče, díky optimalizovaným profilům přímo z dílen Alienware budou hráči moct časovat systémové buildy až do 64GB.

 

HyperX Pulsefire Dart – bezdrátová herní myš
Pulsefire Dart je první bezdrátová herní myš značky HyperX. Operující na bezdrátové frekvenci 2.4 GHz, tato myš využívá sensor Pixart 3389, má tři volitelné DPI a LED osvětlení (800/1600/3200) s nativním DPI nastavením až do 16000DPI. Jak levé, tak pravé tlačítko má životnost 50M kliknutí díky spínačů Omron. Pulsefire Dart navíc nabízí šest programovatelných tlačítek. RGB světelné efekty a makra se dají nastavit prostřednictvím software HyperX NGENUITY a myš je kompatibilní s Qi bezdrátovými nabíjejícími stanicemi, s 50 hodinovou výdrží po každém nabití.4

Dostupnost: Září 2019, cena 2990,-CZK

HyperX Alloy Origins – mechanické herní klávesnice
Klávesnice Alloy Origins nabízí rychlejší reakční dobu a jsou dostupné ve dvou verzích (Red switches, Aqua switches). Obě verze klávesnic mají odpor kláves odpovídající 45g a životnost až 80 miliónů kliknutí. Alloy Origins klávesnice jsou význačné svým odhaleným dynamickým osvětlením a lze na nich nastavit až tři vlastní profily osvětlení, která se ukládají přímo do paměti klávesnice.5 Software HyperX NGENUITY také hráčům umožňuje RGB osvětlení nastavit dle svých potřeb a preference od jednotlivých kláves až po celkovou klávesnici.

Dostupnost: Říjen 2019, cena 2990,-CZK

HyperX ChargePlay Base Qi Wireless Charger
Tato bezdrátová nabíjecí stanice je kompatibilní s většinou zařízení a je schopna zároveň nabíjet dvě Qi zařízení, s 10 watty na každé podložce.6 ChargePlay Base celé stanice také ukazuje jednotlivé stavy baterií pro jednoduchý přehled nabíjení.

Přečtěte si  LIMITOVANÝ BUNDLE NINTENDO SWITCH + MARIO KART 8 DELUXE U VYBRANÝCH PRODEJCŮ K ZAKOUPENÍ JIŽ DNES

Dostupnost: Září 2019, cena 1790,-CZK

HyperX headsety pro Xbox
Pro Xbox, HyperX uvádí tři nové produkty: CLoudX Flight Wireless, CloudX Stinger a CloudX Chat. Tyto nové produkty jsou charakteristické svým ikonickým zeleným Xbox osvětlením.

CloudX Flight Wireless jsou bezdrátová sluchátka s životností baterie 30 hodin, frekvencí 2.4GHz a zabudovaným chat mixérem.

CloudX Stinger je vybaven intuitivním ovládáním přímo na sluchátku a 50mm měniči, které zajišťují vysoce kvalitní zvuk s dokonalou přesností. Součástí sluchátek je i polohovatelný mikrofon s funkcí swivel-to-mute.

CloudX Chat jsou lehká a pohodlná sluchátka vybavena flexibilním mikrofonem, pop filtrem a ovládáním hlasitosti na kabelu.


HyperX headsety pro PS4
Pro PS4, HyperX uvádí dva nové produkty: Cloud Stinger a Cloud Chat.

Cloud Stinger pro PS4 je vybaven intuitivním ovládáním přímo na sluchátku a 50mm měniči, které zajišťují vysoce kvalitní zvuk s dokonalou přesností. Součástí sluchátek je i polohovatelný mikrofon s funkcí swivel-to-mute.

Cloud Chat pro PS4 jsou lehká a pohodlná sluchátka, která jsou vybavena flexibilním mikrofonem, pop filtrem a ovládáním hlasitosti.

HyperX ChargePlay Duo Controller Charging Station pro Xbox One
Nejnovější nabíjecí stanice ChargePlay Duo Controller je schopna nabít jak tradiční Xbox One, tak Xbox One Elite ovladače. Stanice se skládá ze stabilní dokovací základny, univerzálních slotů pro baterie a indikátoru, který monitoruje stav baterií. Součástí stanice jsou také dvě dobíjecí 1400maH baterie.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Další doporučené příspěvky
 
Troy: A Total War Saga se zaměří na dobu bronzovou

Během konání letošního Gamescomu si nás na kobereček pozvala i...