Ideální pro streamery, hráče i zaměstnance pracující z domova, zkrátka Quadcast S.

společnost HyperX dnes rozšiřuje nabídku o nový samostatný mikrofon HyperX QuadCast S. Nový USB mikrofon je vylepšený o dechberoucí podsvícení s RGB efekty1 upravitelnými skrz program HyperX NGENUITY. Tento produkt podtrhuje neochvějný závazek vůči streamerům a podcasterům a je vybavený proti otřesovým zavěšením, vestavěným pop filtrem a senzorem pro rychlé ztlumení poklepáním. Mikrofon je navržený tak, aby konzistentně přenášel kvalitní a čistý zvuk v průběhu streamů a videohovorů.

Mikrofon QuadCast S má čtyři polární vzory snímání – stereo, všesměrový, kardioidní a obousměrný – aby měl vždy optimální zvuk v jakémkoliv prostředí. Okolní rušivé hluky odstraňuje pomocí vestavěného pop filtru. V balení naleznete stojánek s proti vibračním závěsem a adaptér pro ramena uchycená na stůl. Mikrofon má ve spodní části snadno nastavitelnou citlivost záznamu a výstup na 3,5 mm jack konektor pro přímý odposlech.

„V HyperX cílíme na streamery, školitele, studenty, ale i na zaměstnance na home office, kterým záleží na kvalitě zvuku. Naše vybavení se snadno používá a je jako stvořené pro hry, práci i studium z domova,“ říká Bianca Walter, business manažerka pro HyperX EMEA. „Stavíme hlavně na úspěchu našeho prvního USB mikrofonu QuadCast. Nová varianta s označením QuadCast S navíc přináši přesně to, co naši fanoušci chtěli – dynamické RGB efekty. To přidává další možnosti nastavení vzhledu pro doladění streamovacího koutku, pracovny nebo učebny.“

Mikrofon QuadCast S funguje s většinou programů pro konference, volání nebo komunikaci a byl certifikovaný pro Discord and TeamSpeak. Přiložený adaptér (nahraditelný za stojánek) bude sedět na většinu ramen a stojánků díky 3/8 a 5/8 závitu, které jsou standardní pro audiotechniku po celém světě. QuadCast S je kompatibilní s počítačem, konzolí PS4 a Mac®.

Přečti si  Remake The Last of Us bude víc než jen jednoduchý vizuální upgrade

 Dostupnost

USB mikrofon HyperX QuadCast S bude dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 4699 Kč u vybraných prodejců a v HyperX online obchodu. Pro více informací o HyperX Quadcast S navštivte oficiální web HyperX.

Specifikace: 

 

Mikrofon
Napájení: 5 V 220 mA (bílé světlo)
Vzorkovací frekvence: 48 kHz / 16-bit
Měnič: Elektretový kondenzátor
Typ kondenzátoru: tři 14 mm kondenzátory
Polární vzor: Stereo, Všesměrový, Kardioida, Obousměrný
Frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz
Citlivost: -36 dB (1 V / Pa při 1 kHz)
Délka kabelu: 3 m
Váha:

 

 

Podsvícení:

Světelné efekty:

 

Připojení:

 

Mikrofon: 254 g
Proti vibrační závěs a stojan: 360 g
Celkově s USB kabelem: 710 g

RGB (16,777,216 barev)

2 zóny2

 

USB-C do USB-A

 

Výstup na sluchátka
Impedance: 32 Ω
Frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz
Maximální výkon: 7 mW
THD: ≤ 0.05 % (1 kHz/0 dBFS)
SNR: ≥ 90 dB (1 kHZ, RL = ∞)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno