Pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order má jméno. Podle zasvěcence Jeffa Grubba se bude pokračování jmenovat „Star Wars Jedi: Survivor“.
Ve své prémiové show Grubbsnax požádal Grubb publikum, aby nejprve uhodli jméno. Když někdo řekl “Survivor“, Grubb řekl, to je název.
“Star Wars Jedi: Survivor… máš to. Povedlo se ti to. Dobře.“
Grubb v této epizodě nenabídl žádné další podrobnosti, ale v předchozí epizodě z konce dubna řekl, že Fallen Order 2, nyní Jedi: Survivor, bude také pouze pro konzole současné generace (PS5, Xbox Series X|S) a PC.
“Jedním z důvodů, proč to budou moci udělat (vydání na current-gen), je to, že to nevyjde dříve než v roce 2023,” řekl Grubb. “Tato hra teď určitě nevyjde dříve než v roce 2023. Myslím, že je to mírné zklamání, ale myslím, že jsme na to lidi připravovali, kdykoli o tom mluvili. Pokaždé, když se objeví nové info, řekl jsem, že cílí na 2022, ale nikdo by si na to neměl sázet. Nyní můžeme s jistotou říci, že je to určitě rok 2023.“
To znamená, že Star Wars Jedi: Survivor je téměř jistě jedním ze čtyř neoznámených titulů, které EA plánuje vydat příští rok.
V dalších novinkách zaměstnanec Respawn nedávno odhalil, že došlo k vnitřnímu tlaku dát ustřední roli postavě s černou barvou pleti. Nakonec do hlavní role byl opět obsazen Cameron Monaghan jako Cal Kestis, který by se měl vrátit ve Star Wars Jedi: Survivor.
Star Wars Jedi: Survivor je nyní ve vývoji pro PC, PS5 a XSX/S.