Na Cyberpunk 2077 se s trochou nadsázky těší celý herní svět. Jsou zde ale faktory, které stále budí mnoho otázek. Z blížícím se datem vydání této ostře očekávané hry od polského studia CD Projekt Red se nám dostává i odpovědí na otázky, které trápí komunitu streamerů a influencerů.

S dnešními podmínkami a pravidly, které nyní panují na platformách jako je Twitch či YouTube, je pro jejich uživatele a tvůrce obsahu palčivým tématem nejen licencovaná hudba, ale i nahota, která se v novince vycházející již 10. 12. údajně objevuje velmi často. Stejně jako je to s již zmíněnou hudbou, tak i nahota je porušením podmínek, se kterými při tvorbě účtu souhlasil každý uživatel Twitche, YouTube a dalším streamovacích platforem a jejichž porušení by mohlo pro viníka znamenat dočasné i trvalé odstavení účtu.

Přečti si  DIRT 5 dnes dostává Cross-Platform Multiplayer jako free update

https://www.youtube.com/watch?v=PpZnHB1PDJA

V posledním díle Night City Wire se vývojáři nechali slyšet, že hráči budou mít v nastavení hry možnost vypnout přítomnost licencované hudby a vyhnout se tak potencionálním problémům. Že je streamování Cyberpunku zcela “bezpečné” vyšlo najevo díky dalšímu oznámení vývojářů, kteří přispěchali s další pozitivní zprávou, ve které stojí, že nahotu lze vypnout stejně tak snadno, jako licencovanou muziku.

Cyberpunk 2077 vychází 10. prosince pro PC, Google Stadia a konzole PlayStation a Xbox.

7 KOMENTÁŘE

  1. Cenzura to je ten nejdebilnejší nápad ever pořád nechápu co jim na tom vadí twitch a youtube je fakt totální Puritán co jim na tom vadí co bude příště cenzura uměleckého díla např sochy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno