Poslední sezóna Destiny 2: Year 3, tentokrát nesoucí název Season of Arrivals, začíná již dnes. Nejen o ní se během dnešního streamu rozpovídali představitelé studia Bungie.

První Pyramida již dorazila k jednomu z měsíců u IO a započala tak další příběhovou linii, která bude zakončena příchodem nového velkého rozšíření Beyond Light, které dorazí na letos na podzim. Během něho dorazí další pyramidy, a to k Europě, měsíci Jupiteru. Guardiani se tak budou muset semknout a společně čelit novému temnému nepříteli.

 

Rozšíření Beyond Light je možné předobjednat ve třech různých verzích, které vám nabídnou různé skiny a bonusy pro majitele Season Passu. Beyond Light startuje 22. září na všech klasických platformách. Pokud si rozšíření zakoupíte na jedné z konzolí, váš progres bude bezplatně převeden na konzoli nové generace v případě, že si ji zakoupíte. Destiny 2 bude podporovat mezigenerační crossplay a hráči na PS5 či XSX budou moci hrát s kamarády na aktuální generaci konzolí.

Přečti si  Vault of Glass dorazí do Destiny 2 na konci května

Budoucí rozšíření také přinese do hry novou Supru. Naposledy jsme se takového kroku od vývojářů dočkali při rozšíření Forsaken. Nová schopnost Stasis je určitým způsobem provázána s Darkness a využít ji budou moci Hunteři, Warloci i Titáni, leč každý pochopitelně jiným způsobem. Eris, Drifter i Stranger mají s Darkness jisté zkušenosti a s pochopením nové síly vám tak pomohou právě oni.

Nová lokace Europa a nový Raid

Hráči se dostanou do nové lokality, na zmrzlou planetu Europu a jejich cílem bude infiltrovat zařízení společnosti Braytech, která stojí za vznikem prvních Exo a skrývá dosud neodhalila všechna svá tajemství. Studená Europa nabídne své prostory i pro nový raid, jehož finálním bossem má být Eramis, Fallen Kell of Darkness, která chce s pomocí Darkness udělat Guardianům ze života peklo.

Na Europu se sice dostaneme až za pár měsíců, ale již nyní Bungie odhalilo svou road-mapu až do roku 2022. Díky tomu tak víme nejen jména dalších dvou velkých rozšíření (The Witch Queen a Lightfall), ale i to, že Bungie v blízké budoucnosti nepočítá s uvedením Destiny 3.

Přečti si  Patch pro Outriders opravuje pády a tuny chyb; nepřátelští odstřelovači byli nerfnutí

Aby Destiny nezabíralo na pevných discích příliš mnoho místa, vytvořili vývojáři tzv. Vault, do kterého se budou ubírat různé herní aktivity či nepotřebné planety, aby byly nahrazeny novými. Znamená to ale také to, že se do hry budou vracet i starší herní módy, striky či mise. Již nyní Bungie potvrdilo, že v Year 4 se do hry vrátí raid Vault of Glass.

Jako velmi zajímavý se jeví také nový Dungeon Prophecy, který bude dostupný pro všechny zcela zdarma a nabídne gear z DAITO Foundry a Trials of the Nine.

Destiny je nyní k dispozici pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno