Jaké druhy questů na nás budou čekat v Cyberpunku 2077? Zde je jejich přehled.
Domů » Hry » Cyberpunk 2077 » Jaké druhy questů na nás budou čekat v Cyberpunku 2077? Zde je jejich přehled.

Jaké druhy questů na nás budou čekat v Cyberpunku 2077? Zde je jejich přehled.

CD Projekt RED pokračuje ve svém úsilí představovat některé detaily a design své nadcházející hry Cyberpunk 2077.

Koordinátor quest designu z CD Projekt RED Phillip Weber nedávno uspořádal na oficiálním fóru studia improvizovanou akci Ask me Anything, jejíž součástí bylo Weber popsal, jaký je systém questů v Cyberpunku 2077.

Weber nejprve informoval o tom, že questy budou ve hře rozděleny do čtyř různých kategorií a základě měřítka a struktury.

Prvním typem questů v Cyberpunk 2077 budou „Hlavní úkoly“. Ty mohou být také označovány jako příběhové questy a jsou obvykle těmi největšími ve hře. Jako takové jsou často postaveny na hlavních postavách Cyberpunk 2077 a obsahují témata, která chce studio hráčům sdělit. Podle Webera mohou hráči Cyberpunk 2077 dokončit hru pouze hraním těchto hlavních úkolů a stále mít ze hry skvělý zážitek.

Quest typ číslo dvě je to, co Weber nazývá jednoduše „Side questy“. Vedlejší úkoly, stejně jako je tomu u standardu, jsou významné úkoly, které nejsou nutné v rámci kampaně, ale pro svět Cyberpunku 2077 jsou stále důležité.Postranní úkoly mohou být velké nebo malé a mohou nebo nemusí sloužit určitému účelu.Weber například uvádí, že vedlejší úkoly lze použít k vyprávění příběhu „konkrétní komunity nebo místa“. CD Projekt RED vidí tyto úkoly jako „myšlenky a příběhy, které chce vyprávět“ mimo hlavní děj.

Přečtěte si  Recenze: Catherine: Full Body – Raději ho nech v kalhotách!

Poslední dva typy úkolů jsou „Příběhy ulic“ a „Drobné úkoly“. Weber říká, že Street Stories jsou jako Cyberpunk 2077 ve verzi lovu monster nu Zaklínače 3. Jsou navrženy spíše týmem zabývajícím se otevřeným světem, než týmem zabývajícím se přímo questy. Tyto úkoly vyplňují prázdný prostor a vytvářejí mnohem realističtější svět. Drobné úkoly, jak naznačuje jejich název, jsou formou velmi krátkých vedlejších úkolů. Vyprávějí rychlé a často velmi kreativní příběhy.

Weber potvrzuje, že každý úkol v Cyberpunk 2077 je vytvořen ručně vývojáři v CD Projekt RED. Neexistují žádné procedurálně generované questy jako v The Elder Scrolls 5: Skyrim a jiných hrách. Pravděpodobně tak ve hře neexistují žádné repetetivní úkoly. “Nechceme, aby lidé byli za každou cenu zaneprázdněni, ale ve skutečnosti jim dáváme něco na práci, která vždy stojí za to.”  Weber dále popisuje, že kvalita je důležitější než kvantita, ale přesto existuje ve hře spousta úkolů.

Přečtěte si  Epic Games zaplatilo více než 10 miliónů za exkluzivitu PC verze hry Control

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4 a Xbox One 16. dubna 2020.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Nový trailer k Cyberpunku 2077 dává fanouškům možnost do zákulisí výroby E3 2019 traileru

Nový trailer ke hře Cyberpunk 2077 dává hráčům možnost nahlédnout...