Společnost Sony pozvala japonské magazíny a YouTubery, aby se zúčastnili akce, na níž si mohli osahat PS5 a mohli nám přinést několik obrázků a videí prezentující tuto konzoli,.

Toto je poprvé, co si někdo vyzkoušel systém PS5, díky čemuž můžeme poprvé vidět hardware nové generace i jinak než jen z oficiálních materiálů nebo úniků. Účastníci prezentace, kteří mohli vidět novou konzoli v akci poskytli obrázky i videa s podrobnostmi o tom, jak velký nový systém ve skutečnosti je a jaká je hratelnost některých nových titulů jako jsou Astro’s Playroom a Godfall.

Níže se můžete podívat na fotografie publikované stránkou 4Gamer, které představují PS5 stojící svisle i vodorovně. 4Gamer poukazuje také na to, jak je ventilátor uvnitř systému extrémně tichý a že jej nebylo možno slyšet. S tím také souvisí další informace o tom, že konzole se ani nijak zvlášť nezahřála.

Přečti si  Demo Resident Evil Village je od dnešního dne k dispozici na všech platformách

Jedna fotka, kterou 4gamer zveřejnil, zobrazuje malou stříbrnou západku, která je skrytá v pravé horní části PS5. To může být místo, kde majitelé PS5 budou moci rozšířit své úložiště pomocí běžných SSD disků. Tato úvaha však zatím nebyla potvrzena.

Chváleny byly také jedinečné vlastnosti řadiče DualSense. Například v Godfall budou mít zbraně na blízko vlastní charakteristickou haptickou zpětnou vazbu, jak slíbili vývojáři z Counterplay Games. Kromě toho je haptická zpětná vazba také směrová, takže pokud má vaše postava štít v levé ruce a blokuje jím údery, pocítíte vibrace na levé straně ovladače PS5.

Bohužel informace neukazují, jak bude vypadat uživatelské rozhraní PS5, které má být dle slibů Sony zcela přepracováno.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

PlayStation 5 vyjde na našem trhu 19. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno