Pyroraptor, vzdálený bratranec Velociraptora, je známý svým červeným peřím, ostrými drápy a lovem se svými druhy.

S rozšířením Jurassic World Evolution 2: Dominion Biosyn, které je hned za rohem začal Frontier Developments s popisem nadcházejících nových dinosaurů. V novém videu představuje Pyroraptora, „pozdně křídového paravianského dinosaura“ s červeným peřím. Podívejte se na to níže.

Pyroraptor má dobře vyvinuté přední končetiny a zakřivené drápy, které používá jako zbraně. Je to také sociální zvíře, jako je Velociraptor, jeho vzdálený bratranec, takže se ujistěte, že jej obklopíte více kusy stejného druhu. Pokud tak neučiníte, mohlo by to  způsobit zkázu (zejména proto, že jsou masožravci). Také si nerozumí s jinými masožravci, takže je nejlepší zajistit, aby nikdo jiný nenarušoval jejich prostor. Spolu s kořistí k lovu a pitnou vodou potřebují Pyroraptoři také otevřený prostor k toulání.

Přečti si  PC Specifikace Marvel’s Spider-Man Remastered byly odhaleny

Jurassic World Evolution 2: Dominion Biosyn Expansion vychází 14. června pro PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 a PS5. Mezi další nové dinosaury patří Therizinosaurus, Dimetrodon a Quetzalcoatlus spolu s novými variantami v Dreadnoughtus a Giganotosaurus.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno