Od oficiálního data vydání Just Cause 4 nás dělí jen několik dní a některé obchody již hlásí, že hra je beznadějně vyprodána.

Ano, bohužel se opakuje podobná situace, jako v případě God pf War a Shadow of the Tomb Raider, které na trh unikly před termínem vydání a Just Cause 4 je v tomto ohledu v některých částech světa následuje.

Just Cause 4 je údajně možno aktuálně zakoupit v Německu, Itálii a dalších zemích. Tato informace je zcela jistě šokující pro Square Enix, protože Just Cause 4 je jejich největší titulem v sérii a je pravděpodobné, že řada majitelů může hru zkazit ostatním hráčům.

Co se samotné hry týče, tak Just Cause 4 má být lepší než kdykoli předtím a poprvé se hra zaměřuje na opravdu vážný příběh. Nedávno jsme také měli možnost vidět několik krátkých trailerů, které nám ukazují věci, které Rico nyní může udělat na opravdu rozlehlé mapě, jejíž velikost se odhaduje na 636 kilometrů čtverečných. Navíc mapa Just Cause 4 obsahuje z dynamických povětrnostních podmínek, které v této sérii nebyly nikdy předtím viděny. Jednou z největších zajímavostí ve hře jsou tornáda, která jsou velmi brutální a mohou zničit stromy, mosty a vše ostatní. 

Avalanche Studios je připravena tento rok ohromit fanoušky série opravdu velkými věcmi a to i v případě season passu, který se bude skládat z 3 různých tématických DLC.

Přečti si  Vývojáři Returnalu zatím nepřišli na to, jak přidat Mid-Run Save

Just Cause 4 vychází na PC, PS4 a Xbox One 4. prosince.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno