Kariéra ve FIFA 20 bude obsahovat trenérky a jejich přizpůsobení
Domů » Hry » Novinky » Kariéra ve FIFA 20 bude obsahovat trenérky a jejich přizpůsobení

Kariéra ve FIFA 20 bude obsahovat trenérky a jejich přizpůsobení

9.8.2019
Publikoval:

Od vydání FIFA 20 nás dělí něco málo přes jeden měsíc a fanoušci série se pomalu smiřují s tím, že obal hry bude pravděpodobně poprvé v historii zdobit žena a to Megan Rapinoe. Nyní společnost EA odhalila další podrobnosti.

Ty pravděpodobně přispějí k nadšení fanoušků, protože mezi ně patří větší rozmanitost možností přizpůsobení trenéra a akce, které mohou mít dopad na vybraný tým hráče. V předchozích dílech FIFA byly možnosti přizpůsobení trenéra v režimu kariéry velmi omezené v tom, že hráči byli omezeni na výběr z malého počtu trenérů. Navíc tito trenéři nebyli příliš různorodí a právě toto FIFA 20 mění.

FIFA 20 je nastavena na širokou škálu možností přizpůsobení pro fotbalové trenéry, zejména včetně možnosti vybrat si ženskou manažerku. Hráči si navíc mohou přizpůsobit různé prvky, jako obličej, oblečení a další detaily svého manažera.

Přečtěte si  Datum vydání The Last of Us Part 2, se údajně objeví v příštím State of Play

EA nastínilo řadu dalších změn přicházejících do FIFA 20 , včetně systému Player Morale. Morálka hráčů v konečném důsledku ovlivňuje jejich výkon na fotbalovém hřišti a je určována faktory, jako jsou rozhovory na tiskových konferencích, mzdy a celková efektivita týmu.

Sezónní výkon bude také obrovským faktorem v celkové dovednosti. Pokud hráč hraje v jedné sezóně dobře, je pravděpodobné, že v příští sezóně své dovednosti ještě vylepší. Celkově EA usiluje o „dynamický“ přístup, ve kterém se hráči budou v průběhu času vyvíjet, tím by měli hráči získat co nejlepší herní zážitek.

To je pravděpodobně vzrušující zpráva, která doplňuje již tak skvělé oznámení o návratu FIFA Street oznámeného jako VOLTA. Jak vidno EA se snaží rozšířit svou nejpopulárnější hru co nejvíce a zasáhnout ještě větší hráčskou základnu.

Přečtěte si  Autor knih Metro potvrdil účast na další hře v této sérii

FIFA 20 vychází na PC, PS4, Xbox One a Switch 27. září.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Nový únik informuje o grafickém výkonu PlayStation 5

Vážený japonský hardware leaker zveřejnil informace týkající se GPU PlayStation...