Od vydání FIFA 20 nás dělí něco málo přes jeden měsíc a fanoušci série se pomalu smiřují s tím, že obal hry bude pravděpodobně poprvé v historii zdobit žena a to Megan Rapinoe. Nyní společnost EA odhalila další podrobnosti.

Ty pravděpodobně přispějí k nadšení fanoušků, protože mezi ně patří větší rozmanitost možností přizpůsobení trenéra a akce, které mohou mít dopad na vybraný tým hráče. V předchozích dílech FIFA byly možnosti přizpůsobení trenéra v režimu kariéry velmi omezené v tom, že hráči byli omezeni na výběr z malého počtu trenérů. Navíc tito trenéři nebyli příliš různorodí a právě toto FIFA 20 mění.

FIFA 20 je nastavena na širokou škálu možností přizpůsobení pro fotbalové trenéry, zejména včetně možnosti vybrat si ženskou manažerku. Hráči si navíc mohou přizpůsobit různé prvky, jako obličej, oblečení a další detaily svého manažera.

Přečti si  Remnant: From the Ashes dostane aktualizaci pro PS5 a XSX / S 13. května

EA nastínilo řadu dalších změn přicházejících do FIFA 20 , včetně systému Player Morale. Morálka hráčů v konečném důsledku ovlivňuje jejich výkon na fotbalovém hřišti a je určována faktory, jako jsou rozhovory na tiskových konferencích, mzdy a celková efektivita týmu.

Sezónní výkon bude také obrovským faktorem v celkové dovednosti. Pokud hráč hraje v jedné sezóně dobře, je pravděpodobné, že v příští sezóně své dovednosti ještě vylepší. Celkově EA usiluje o „dynamický“ přístup, ve kterém se hráči budou v průběhu času vyvíjet, tím by měli hráči získat co nejlepší herní zážitek.

To je pravděpodobně vzrušující zpráva, která doplňuje již tak skvělé oznámení o návratu FIFA Street oznámeného jako VOLTA. Jak vidno EA se snaží rozšířit svou nejpopulárnější hru co nejvíce a zasáhnout ještě větší hráčskou základnu.

Přečti si  Členové Xbox Insider se mohou zaregistrovat, aby si mohli zarezervovat a zakoupit Xbox Series X / S

FIFA 20 vychází na PC, PS4, Xbox One a Switch 27. září.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno