Dnes, tj. 29. listopadu ve 22.00 našeho času, pořádalo studio BioWare ke hře Anthem, kde se měli hráči dozvědět další novinky ohledně jedné z nejočekávanějších her ze stájí Electronic Arts. Po informacích dychtící hráči rychle naplnili stream, to bylo ale to jediné, co bylo na tomto přenosu pozitivní.

Absolutně všechno, co se mohlo pokazit, se pokazilo. V plánu bylo hráčům představit sociální prostor Fort Tarsis a zopakovat si misi Fort Arcanist. Původně plánovaný start o desáté hodině večerní se z technických důvodů nezdařil. Na streamu bylo přes 5 tisíc diváků i přesto, že náprava trvala necelou hodinu. Ale ani po začátku přenosu vše neprobíhalo ideálně. První krůčky ve Fort Tarsis doprovázely šílené pazvuky, které potrápily hlavně diváky, kteří používali sluchátka. Za pár minut byl stream opět offline… Ani po opětovném restartu jsme se nestačili divit. Hra lagovala jak sama o sobě (což se dá pochopit, protože se jedná o Alpha verzi), tak i kvůli opětovným technickým problémům. To, že Bioware jsou herní vývojáři a ne profesionální streameři, se projevilo i při rozhovorech, které slyšeli diváci se šílenou ozvěnou a mluvenému slovu tak nešlo rozumět.

Přečti si  Trailer k Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids naznačuje potíže v Irsku

Po neustálém zasekávání obrazu se BioWare rozhodl divákům omluvit a po zodpovězení několika otázek stream ukončil. Ze hry jsme tak neviděli vlastně nic. O to více se těšíme na The Game Awards (6. prosince), kde bude pro Anthem zveřejněn nový trailer.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno