Stejně jako hádanka, kdo je nejlepší kamarádkou Hideo Kojimy, chceme také vědět, která z žen bude hrdinkou v Death Stranding.

Existuje doposud několik oznámených jmen, které budou hrát sví podstatné role v chystané PS4 exkluzivitě Death Stranding. Tyto postavy známe zatím víceméně z trailerů, které Kojima Productions uvolnilo. Ovšem jsou tu i další herci a herečky, kteří na své oznámení teprve čekají. Hideo také uvedl, že všichni Ludens budou hratelnými postavami.

Norman Reedus

Jak víme, tak by to měla být hlavní postava celého příběhu, za kterou budeme mít také možnost hrát. Víme také že se ve hře má jmenovat Sam a být v určitých směrech velmi unikátní, jako například má mít jistou formu imunity proti dešti, který ve hře urychluje proces stárnutí.

Guillermo Del Toro

Filmový režisér a scénárista Guillermo Del Toro se objevil ve druhém přívěsu Death Stranding. Jeho role ve hře zatím není vůbec jasná, ale zdá se že dokáže nějakým způsobem ovlivnit klid dítěte v přenosném inkubátoru.

Přečti si  FIFA 21 dorazí do Xbox Game Pass pro PC a EA Play 6. května

Mads Mikkelssen

Existuje snad někdo jiný kdo by dokázal zahrát roli záporáka tak dobře? Mikkelssenovo odhalení bylo zatím jedno z nejpůsoivějších, které nám Kojima předvedl.

Emma Stone

Emma Stone je první jméno v tomto seznamu, které nebylo potvrzeno, přesto je její jméno stále spojeno s rolí ve hře. Výše zmíněný Mads Mikkelssen komentoval tyto nedávné zvěsti a řekl: “Nemůžu o tom mluvit, ale mám tuto spekulaci opravdu rád. Je to krásná spekulace. ”

Stefanie Joosten

Craig Shields měl to potěšení mluvit se Stefanie Joosten v loňském roce těsně předtím, než se objevilo Death Stranding na E3. Možná, kdyby to bylo po E3, měl by šanci se jí přímo zeptat, jestli se chystá zapojit do další hry od Kojimy. Obrátili se však na její manažerský tým, který řekl, že “… v tuto chvíli neposkytnou žádné informace”.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

Jsme velmi zvědaví, zda Kojimovo nošení merchandisingové kšiltovky s Joostenovou je nějakým teasováním, či jen dráždění fanoušků.

Joosten ale také navštívila Guerilla Games v roce 2016, těsně před odhalením Death Stranding. Jak jistě véte Hideo Kojma využívá na vývoj své nové hry právě engine od Guerilla Games. že by náhoda? Možná…

Na to zda se jedná o pravdivou spekulaci, nebo ne se snad dozvíme během tohoto roku, ale také víme že Joosten a Kojima mají mezi sebou opravdu silný přátelský vztah.

Za nás bychom byli velmi rádi a věříme, že i řada fanoušků, kdyby se ve hře objevily obě zmíněné ženy.

Hideo Kojima

Samotný autor a režisér hry se již v minulosti objevil ve své hře Metal Gear Solid V: Ground Zeroes a následně i v Phantom Pain. Bystřejší pozorovatelé si mohli Hidea všimnout i v nejnovějším traileru, který si svou premiéru odbyl během The Game Awards 2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno