Jen něco málo přes dvě hodinky zbývají do startu nového dílu State of Play. Ten se dle již dřívějších oznámení bude plně věnovat jedinému tématu, a tím je Ghost of Tsushima. Ambiciózní exkluzivita pro PlayStation 4 by se dnes měla světu předvést v plné kráse, a to v celkem 18 minut dlouhém videu.

Stream, který startuje ve 22.00 naskytne pohled nejen na samotnou gameplay, ale poodhalí i něco málo z příběhové kampaně a bojového systému. Po skončení pořadu doporučujeme přeladit na stream Geoffa Keighleyo, který slibuje nějaké dodatečné informace a rozhovory s tvůrci ze studia Sucker Punch.

O nadcházejícím State of Play se na PlayStation Blogu rozpovídal Sid Shuman. Dle jeho slov můžeme dnes očekávat “rozšířený pohled na nové herní záběry”. Celý stream by pak měl trvat přibližně 18 minut. Kromě Ghost of Tsushima, které bylo odloženo na 17. července, nemáme očekávat žádná jiná herní oznámení, ať už ohledně PlayStation 5 nebo čehokoliv jiného .

Přečti si  Activision teasuje postavy Ramba a John McClana pro Call of Duty: Warzone

Sledovat nové gameplay záběry budete moci tradičně na Twichi, YouTube nebo skrze PlayStation Blog. Stejně tak dobře ale poslouží i odkaz, který jsme pro vás přichystali dole pod textem.

Ghost of Tsushima vychází 17. července exkluzivně pro PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno