Několik týdnů před vydáním Kingdom Come: Deliverance hostoval developer Warhorse Studios na Redditu v AMA (Ask Me Anything), kde poskytli odpovědi na nejpodstatnější otázky komunity.

V průběhu Ask Me Anything dva čeští vývojáři potvrdili, že jejich středověká hra obdrží Day-One Patch., ale blíže nespecifikovali, co bude obsahovat, či opravovat.

Jeden z dotazů fanoušků se týkal také toho, zda hra bude umožňovat módy? Vývojáři informovali, že o možnosti zda povolí fanouškům přidávat a měnit obsah hry budou přemýšlet až po vydání hry. Pokud by však vývojáři módy povolili, tak by se o řadu případných chyb mohla postarat komunita, která by do hry následně přidávala i nový obsah zdarma, čímž by hra mohla na popularitě jen získat. Vývojáři také uvedli, že ve hře by mohl být i dnes velmi oblíbený foto režim.

Přečti si  GhostWire: Tokio bude vyžívat DualSense pro „Šestý smysl“ a Elementární síly

Vývojáři také informovali o tom, že se fanoušci mohou těšit i na následná DLC, která dostanou zdarma všichni, kteří projekt podpořili na Kickstarteru.

Vývojáři také byli dotázáni, jaké hry jim byly při vývoji inspirací? Díky tomu se tak dozvídáme, že si autoři vzali inspiraci z následujících her: Ishar, Fallout, Darklands, Skyrim, Zaklínač a Dark Souls. Dokonce vývojáři informovali o tom, že zvažovali režim VR, ale nakonec tento režim vynechali kvůli takzvané pohybové nemoci, která by se u hráčů mohla dostavit při soubojích, či jízdě na koni.

Uživatel Redditu se také zeptal, proč před vydáním nebude mít hra demo? Vývojáři odpověděli, že by to pro celý tým znamenalo značnou časovou investici a rozhodli se jej raději věnovat plné hře. Ovšem i tak si hráči mohli hru osahat na různých výstavách a konferencích. V ČR například na For Games 2017, či na PlayStation Nation 2017.

Přečti si  Jim Ryan uvádí, že problémy s dodávkami PS5 by mohly být vyřešeny do konce tohoto roku

Kingdom Come: Deliverance vychází na PC, PS4 a Xbox One 13. února 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno