I přes to, že se ve středověkém RPG Kingdom Come: Deliverance od Warhorse Studios, objevují chyby a problémy a to dokonce i po aplikaci masivního day one patche, si hra v prodejích vede velmi dobře.

Je třeba si uvědomit, že za touto opravdu velikou open world hrou, která nabízí 50 hodin herní zábavy, stojí skutečně malé studio, které již může slavit úspěch. Prodeje již totiž dosáhly téměř 500.000 prodaných kopií na všech platformách.

Tuto informaci odhalil sám ředitel projektu Dan Vávra v rozhovoru pro ČT, kde uvedl, že na Steamu hra zaznamenala již přes 300.000 prodaných kopií a více než 100.000 fyzických kopií v maloobchodech. Dan také řekl, že pokud se podaří dosáhnout prodeje 1.000.000 a více kopií bude to opravdu velmi pěkné.

Přečti si  DIRT 5 dnes dostává Cross-Platform Multiplayer jako free update

Kingdom Come: Deliverance se v den zahájení prodeje stalo nejlépe prodávaným artiklem na Steamu, přičemž se hra dostala i do top 5 nejhranějších her na této digitální platformě a co víc hra dosáhla také počtu 75.071 současně hrajících hráčů, což je opravdu impozantní výkon pro téměř indie hru, která je určena specifickému publiku. 

Dan Vávra také informoval o tom, že on i jeho tým naslouchají kritice hráčů a chystají upravit některé aspekty hry, včetně ukládání pozic, či odemykání zámků.

Rozhodně se tak českému studiu zaslouží pogratulovat a popřát, aby hra dosáhla onoho miliónu prodaných kopií, a čeští hráči mají být nač hrdí. 

Kingdom Come: Deliverance je dostupné na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno