Kojima odhalil Box Art Death Stranding a říká, že si vybral Madse Mikkelsena před Keanu Reevesem
Domů » Hry » Death Stranding » Kojima odhalil Box Art Death Stranding a říká, že si vybral Madse Mikkelsena před Keanu Reevesem

Kojima odhalil Box Art Death Stranding a říká, že si vybral Madse Mikkelsena před Keanu Reevesem

Hideo Kojima navštívil ‘Master Storyteller’ panel na San Diego Comic-Con 2019, kde opět prozradil něco málo o Death Stranding a dalších souvisejících tématech.

Jako první Hideo Kojima odhalil finální podobu Box Artu a to jak standardní edice, tak i Steelbook, který bude součástí speciální edice a sběratelské edice.

Během panelu, Kojima odhalil také zajímavou informaci, když prozradil, že si vybral Madsa Mikkelsena před Keanu Reevesem, který je nyní hlavní hvězdou v připravované hře Cyberpunk 2077.  “Původně byl dopporučen Keanu Reeves, ale já jsem chtěl Madse“, uvedl Kojima.

Později Hideo hovořil také o tom, proč je Death Stranding v porovnání s ostatními, tak odlišnou hrou.

Není důvod vytvářet něco, co už bylo vytvořeno. Chci vytvořit něco, co dá světu více inspirace. Stejně jako hollywoodské filmy, kde se některé s vámi nesžijí, lidé je zkrátka jen shlédnou a zkonzumují. To, co dělám je něco, co jen tak nezkonzumujete. Když vydám svou hru, nebo když Nicolas vydá film, tak budeme chváleni, nebo kritizováni, ale budete o tom přemýšlet i za deset let, stejně jako o filmech Bladerunner nebo 2001: Space Odyssey“.

Přečtěte si  The Surge 2 je ve stavu GOLD

Nicolas Winding Refn je spisovatel, režisér a producent, kterého můžete znát například díky televiznímu seriálu Too Old to Die Young. Také má zvláštní roli v Death Stranding, kde ztvárnil postavu jmenující se Heartman.

Kojima také zavtipkoval na současný Batttle Royal trend, kdy uvedl: “Když jsem poprvé začal s Kojima Productions, bylo by pro mě nejjednodušší udělat hru, kde se hráči nachází na jednom ostrově a střílí se“.

Pro zajímavost, první tisková zpráva, která před několika lety vyšla také zmínila PC verzi hry a nedávné spekulace naznačují, že PC verze Death Stranding skutečně vyjde o něco později. O kolik zatím není vůbec známo. 

Death Stranding vychází 8. listopadu exkluzivně na PlayStation 4.  

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Další doporučené příspěvky
 
Death Stranding bylo na webu PlayStatinu odebráno ze seznamu PS4 exkluzivit

I když zatím neexistuje žádné oficiální oznámení, tak se čím...