Hideo Kojima potvrdil FOB podobné prvky pro Death Stranding. V metal Gear Solid 5: Phantom Pain se jednalo o online rozšíření základních vlastností základny.

Základna mohla být v MGS5 postavena, jakmile hráči shromáždili dostatek zdrojů, navíc také následně umožnila vytvoření atomové bomby.

Hideo na filmovém festivalu Tribeca uvedl, že Death Stranding bude obsahovat podobné FOB prvky. Zatím nevíme, zda tyto prvky budou součástí multiplayerového nebo příběhového režimu Death Stranding, na tuto informaci si ještě musíme počkat. Nicméně Kojima již několikrát uvedl, že chce, aby se hráči po celém světě v Death Stranding spojili, takže přidání FOB prvků dává smysl, vzhledem k tomu, že Death Stranding se zabývá protiválečnými a protijadernými tématy. Norman Reedus, který byl také přítomen v Tribeca, prohlásil, že i když jsou ve hře prvky násilí, tak se nejedná o hru, kde by zabíjení bylo na prvním místě.

Přečti si  Apex Legends zaznamenal se spuštěním Season 9 nejvíce souběžných hráčů

Navíc Death Stranding nabídne free roam, takže hráči budou moci cestovat kam budou chtít, ale free roam nebude mít vliv na pokračování příběhu.

Hideo Kojima také přišel se zajímavým prohlášením, když uvedl, že jeho vize hry se nezmění na základě marketingové zpětné vazby. Toto tvrzení znamená, že by mohly existovat určité názorové rozdíly mezi vývojáři a PR týmem.

Death Stranding se vyvíjí exkluzivně pro PlayStation.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno