Tento rok byl pro PlayStation naprosto fenomenální a fanoušci této platformy dostali opravdu pořádnou nálož exkluzivních her, od vydání remaku Shadow of the Colossus, přes God of War, Detroit Become Human až po Marvel´s Spider-Man.

Svědčí o tom také počet nominovaných her na The Game Awards 2018 a následné získání ocenění hry roku pro God of War.

Na TGA 2018, jsme také v úvodu mohli vidět na pódiu předsedu představenstva a generálního ředitele společnosti Sony Interactive Entertainment Shawna Laydena společně s Philem Spencerem (Xbox) a Reggie Fils-Aimém (Nintendo). Zatímco zástupci Xboxu a Nintenda měli krátký prostor k navnadění fanoušků na nadcházející tituly, tak Shawn Layden se již během show bohužel neobjevil.

Přečti si  Destiny 2 - Nové zbraně přicházející v Season Of The Splicer

Pravděpodobně to mělo korespondovat se zrušením letošní události PlayStation Experience i vynecháním E3 2019. Není tak divu, že mnoho fanoušků PlayStationu upírajících svou pozornost právě k The Game Awards 2018, bylo zklamáno a někteří z nich to dali také najevo prostřednictvím sociálních sítí.

Uživatel jménem @Stormthebard na Twitteru uvedl: “Musím říci, že jsem byl trochu zklamaný, že jsme neviděli, @ShawnLaydena mluvícího o čemkoliv, co je v dohledném horizontu chystáno pro @PlayStation.”

Na tento tweet Layden odpověděl: “Uvidíme se v novém roce“.

Již nyní víme, že se v nadcházejícím roce můžeme těšit na vydání Days Gone, MLB The Show 19 a dle stavu vývoje možná i na The Last of Us Part 2. Také víme, že by mělo dojít k odhalení konzole PlayStation 5 a to nejpozději během události PlayStation Experience 2019.

Přečti si  Jim Ryan uvádí, že problémy s dodávkami PS5 by mohly být vyřešeny do konce tohoto roku

Ať už Shawnowa odpověď znamená cokoliv, je jasné, že se musíme nechat překvapit tím co se společností Sony vytáhnou z rukávu.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno