Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain obsahuje řadu skvělých vychytávek, mezi nimiž je asi nejpůsobivější bionická paže, jejíž modifikace mají řadu schopností. A právě tato paže díky novému partnerství přichází i do reálného světa.

Konami oznámilo nové partnerství s protetickou společností Open Bionics, díky níž se rameno Venom Snake z  Metal Gear Solid 5 stane doplňkem v reálném životě, který mohou lidé po amputaci využít. Tato paže  funguje jako připojení k zařízení Hero Arm společnosti Open Bionics, což je stávající bionické rameno s více úchopy, které již mnoho lidé po celém světě využívá.

Open Bionics nedávno vydal první iteraci tohoto ramene Venom Snake pro 29letého obyvatele Velké Británie Daniela Melvilla. Jako velký fanoušek série  Metal Gear Solid  byl Melvill neuvěřitelně nadšený, že právě on má toto zařízení. “Je to neuvěřitelné. To je všechno, co jsem kdy od bionické paže chtěl, “ uvedl Melville v doprovodném prohlášení. Jsem vášnivým hráčem a miluji Metal Gear Solid a mít  Snakeovu paži ve skutečném životě je prostě šílené.”

Další informace o zařízení Hero Bionics společnosti Open Bionics a následné  příloze Metal Gear Solid 5 najdete na oficiálních webových stránkách společnosti.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno