Tento týden je pro fanoušky Borderlands opravdu velký, protože Gearbox Software pořádá ve středu oficiální gameplay odhalení Borderlands 3, který dá fanouškům jasný pohled na to, co mohou od hry při jejím letošním vydání očekávat.

Ovšem jak se zdá, tak na internet unikla den před odhalením malá cca 30 sekundová ochutnávka toho, co mohou ve středu fanoušci očekávat.

I když je únik velmi krátký, tak fanoušci jej už důkladně zkoumají a odhalují, zajímavé informace. Fanoušci tak mohou vidět několik nových Maliwan zbraní, mezi nimiž je také nová odstřelovací puška s radiačním poškozením.

Také se zdá, že Borderlands 3 ukáže, jak si stojí scóre jednotlivých položek proti ostatním, které se ještě nachází v herním světě. To by mělo fungovat jako velmi dobrá metrika pro určení síly dané položky. Navíc každá značka zbraně bude mít svůj jedinečný perk, který dělá zbraň dané značky ještě více jedinečnou. Jak je vidět, tak kupříkladu zbraně značky Maliwan budou obsahovat dva perky, které budou moci hráči mezi sebou přepínat. Video ukazuje dvě odstřelovací pušky a obě s dvěma perky, jedna je schopna přepínat mezi radiací a ohně a druhá elektrickým šokem a ohněm

Přečti si  Nová nálož gameplay záběrů z nového Ratchet & Clank

Jak se zdá, tak Borderlands 3 přijde s velkou řadou významných změn, minimálně v oblasti zbraní. Více informací se dozvíme již ve středu, kdy Gearbox Software odhalí mnohem více.

Borderlands 3 vychází na PC, PS4 a Xbox One 13. září.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno