Již jen několik málo dní nás dělí od setkání s fanatickým Josephem Seedem a ostatními členy Edens Gate v Montaně, ale řada hráčů se ptá na to jak dlouhá bude kampaň hry a na tuto otázku dnes odpověděl kreativní ředitel Dan Hay.

Ten uvedl, že k dokončení kampaně budou dobří hráči potřebovat nějakých 25 hodin, ale samozřejmě to je jen začátek, řada lidí bude zcela jistě trávit spousty času rybolovem, nebo lovem divoké zvěře. Takže herní doba bude záviset na tom, jakým způsobem jednotlivý hráči hrají.

Samozřejmě, nic z toho není velkým překvapením. Série  Far Cry, stejně jako další hry pod vlajkou Ubisoftu, jako Assassins Creed  a Watch Dogs , jsou známy svými rozsáhlými otevřenými světy, plnými alternativních aktivit, kterým mohou hráči věnovat svou pozornost. I tak je 20 – 25 hodin velmi slušná herní doba.

Přečti si  Nová gameplay videa ze hry Ratchet and Clank: Rift Apart se zaměřují na souboj

Hay také krátce diskutoval o editoru mapkterý umožní hráčům vytvořit nové a zajímavé herní příležitosti. Hay také řekl, že je rád, když mohou hráčům nabídnout podobné tyto nástroje na tvorbu vlastních map, které mohou obsahovat nejrůznější možnosti hratelnosti a vytváření map pro sólové, kooperační a multiplayerové PvP hry. Far Cry Arcade obsahuje prvky z předchozích her Far Cry spolu s Assassin’s Creed 4: Black Flag, Assassin’s Creed Unity a Watch Dogs.

Far Cry 5 vydává 27. března 2018 pro PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno