Již je to nějaký ten pátek, co jsme naposledy slyšeli nějaké novinky o chystané PlayStation 4 exkluzivitě Spider-Man, ale nyní se zdá, že by již velmi brzy mohlo dojít k nějakému novému oznámení.

Před pár hodinami se kreativní ředitel Marvelu  Bill Rosemann podělil na Twitteru o informaci, která se zdá být jako náznak blížícího se oznámení Spider-Mana, který by měl tento rok dorazit na PlayStation 4. Vzhledem k tomu, že za měsíc vychází God of War a Sony již oznámilo na květen vydání další exkluzivity Detroit: Become Human. Dá se tak tušit, že oznámení ohledně termínu vydání Spider.Mana na sebe nenechá dlouho čekat.

Hra kterou v současné době vyvíjí studio Indomniac je zatím nejambicióznějším titulem z Marvel univerza, který kdy vznikl. Navíc je Spider-Man nejpopulárnější postavou Marvelu, která vyniká svými akrobatickými schopnostmi improvizací a možností lézt po stěnách budov.

Přečti si  Destiny 2: Gina Torres již pravděpodobně nedabuje Ikoru Rey

Takto charakterizují nového Spider-Mana jeho tvůrci:

Sony Interactive Entertainment, Insomniac Games a Marvel se spojily a vytvořily zbrusu nové a autentické dobrodružství. To není Spider-Man, se kterým jste se setkali kdy dříve, je to zkušený Peter Parker, který je více schopný bojovat proti velkému zločinu v New Yorku. Současně se snaží vyrovnat svůj chaotický osobní život a kariéru, zatímco osud milionů Newyorčanů spočívá na jeho ramenou.

Spider-Man by měl vyjít v tomto roce exkluzivně pro PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno