Pokud jste někdy snili o tom, že budete olympijským sportovcem a zároveň dál pařit hry, potom máte nyní šanci proměnit tento sen v realitu, ale musíte být opravdu dobří.

Gran Turismo Sport, tato závodní hra od Polyphony Digital byla vybrána jako součást zahajovací olympijské virtuální série, kde budou na digitální scéně soutěžit nejlepší hráči světa.

Kvalifikace pro motoristický sport je nyní otevřená. Abyste se kvalifikovali, musíte být starší 18 let a pocházet z jedné ze zemí uvedených na oficiálních stránkách hry. Hráči se mohou kvalifikovat od nynějška do 23. května v 16:59 našeho času. Prvních 16 hráčů bude 23. června bojovat o olympijskou slávu a nesmrtelnost Gran Turismo.

Pouze jeden soutěžící z každé způsobilé země se může kvalifikovat, pokud jiný nevypadne a počet dostupných slotů se liší podle kontinentu. Celkově se může kvalifikovat sedm konkurentů z celé Evropy, Středního východu a Afriky, ale pouze dva se mohou kvalifikovat například ze Střední a Jižní Ameriky. Více o pravidlech a kvalifikaci se dozvíte zde . Pokud se rozhodnete soutěžit, přejeme vám hodně štěstí.

Přečti si  EA Motive údajně oživuje existující IP, zasvěcenci hovoří o Dead Space

Gran Turismo Sport je nyní k dispozici pro PS5 a PS5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno