Boss Key Productions vydali 4 nová tutoriálová videa, která doprovází beta test, který startuje 30. června na PC. 

V tutoriálech můžeme vidět nové režimy, možnosti útoku a obrany, dominanční styl a styl získání vlajky s několika vylepšeními.

Uplink 

vyžaduje, abyste ukradli malý satelit ze základny vašeho nepřítele a drželi ho na své vlastní základně, zatímco z něj uploadujete všechny informace. Během této činnosti vám nepřítel může satelit kdykoliv ukrást, avšak postup uploadu se vám ukládá. Když se vám tedy podaří získat satelit znovu, upload bude pokračovat od bodu, kde skončil. Jakmile se upload dokončí, musíte držet satelit na základně ještě dalších 20 sekund. Udělejte to 3 krát a vyhrajete.

Blitzball  budete muset získat kontrolu nad míčem a dát gól do soupeřovy branky. Bude zde také odpočet času a tým, kterému se podaří dát do konce nejvíce gólů, vyhrává. 

Turf War proti sobě postaví týmy, které se budou snažit skenovat a dobývat tři různé oblasti mapy, aby získali 16 bodů. Po úplném dobytí zůstane oblast zamčena pod kontrolou týmu, který ji dobyl, dokud neobsadí zbylé oblasti. Ty se následně resetují a boj začíná znovu.

Přečti si  Sezóna 9 Apex Legends přináší novou možnost hlášení hráčů za „smurfing“

Overcharge  budete muset získat pod svou kontrolu baterii, kterou najdete na neutrální části mapy odnesete ji do své základny a nabijete ji. Podobně jako v Uplink může být tato položka ukradena, ale váš progres v souvislosti s ní se ukládá. Po dokončení ji musíte držet ještě dalších 30 sekund. První tým s třemi body vyhrává.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno