Osoba, která si říká TeapotUberHacker, se zřejmě snaží prodat zdrojový kód pro GTA 5 a blíže nespecifikovaný počet důvěrných dokumentů pro GTA 6.

Hacker o víkendu vypustil na internet několik desítek herních videí z GTA 6 a tvrdí, že ukradl zdrojový kód pro GTA 5 i GTA 6. Také tvrdí, že je hackerem zodpovědným za nedávný útok na Uber.

Tady je 90 záběrů/klipů z GTA 6,“ oznámil TeapotUberHacker na fóru GTA. „Je možné, že brzy vypustím více dat, zdrojové kódy a prostředky GTA 5 a 6 včetně testovacího sestavení GTA 6.“ Hacker později poznamenal, že pokud jste zaměstnancem Rockstar nebo Take-Two a pokoušíte se mě kontaktovat, pošlete mi zprávu obsahující ‚22559219889638875756‘ na Telegramu.“ TeapotUberHacker dodal: „brzy se pokusím přečíst všechny tyto odpovědi. Chci vyjednat dohodu.

Následovalo několik zpráv, které tvrdily, že zdrojový kód pro GTA 5 byl zakoupen za bitcoiny v hodnotě 100 000 dolarů. Ty se nakonec ukázaly jako sporné, TeapotUberHacker potvrdil, že veškerý zdrojový kód pro GTA 5 zůstává na prodej. „Veškerý zdrojový kód a aktiva pro GTA 5 jsou k dispozici spolu s dokumenty k GTA 6,“ uvedl hacker. „Zdrojový kód GTA 6 není v tuto chvíli na prodej. Žádné nabídky pod pět čísel.“

Přečti si  Klíčový manažer OpenAI odchází, popisuje svůj boj o získání výpočetního výkonu potřebného pro výzkum a poukazuje na přílišné zaměření na „lesklé produkty“

Zdá se, že TeapotUberHacker nabízí prodat zdrojový kód pro GTA 6 zpět Rockstaru a Take-Two a nabízí o něco méně lukrativní zdrojový kód pro GTA 5 a důvěrné dokumenty pro GTA 6 tomu, kdo nabídne nejvyšší nabídku. V docela vhodném obratu osudu hacker nyní popřel vlastnictví adresy, na kterou byly bitcoiny zaslány, což znamená, že někdo byl fakticky okraden o 100 000 dolarů jeho imitátorem.

Skutečnými oběťmi úniku jsou lidé, kteří v současnosti pracují na GTA 6. Podle zdrojů v Rockstar i Take-Two byli vývojáři touto zprávou „zděšeni“ , mnozí o mluví úniku jako o noční můře.“ Zasvěcenec z oboru Jason Schreier poznamenal: „se zdroji Rockstaru jsem potvrdil, že masivní únik GTA 6 z tohoto víkendu je skutečný. Záznam je z ranného vývoje a představuje nedokončenou hru. Toto je jeden z největších úniků v historii videoher a noční můra.“ pro Rockstar.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno