SEGA s potěšením oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje přepracované vydání akční dobrodružné RPG hry Shenmue I&II. Herní kolekce Shenmue I&II, která nabídne veškerý doposud vydaný dodatečný obsah a mnoho vylepšení, vychází dnes pro PlayStation 4 a Xbox One.

Shenmue I & II přináší klasický epický příběh pomsty s unikátním otevřeným světem neuvěřitelné hloubky. Zažijte návrat legendární ságy, která v mnoha ohledech definovala moderní herní průmysl.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Hra Shenmue I & II, která byla původně vydána v letech 2000 a 2001, je akční adventura s otevřeným světem kombinující bojové umění jujitsu, investigativní vyšetřování, RPG prvky a nezapomenutelné minihry. Shenmue I & II definovalo mnoho aspektů moderního hraní, včetně průzkumu v otevřeném světě. Jednalo se o jednu z prvních her, která nabídla persistentní otevřený svět, kde den přechází v noc, dochází ke změnám počasí, obchody se otvírají a zavírají a kde NPC (nehratelné postavy) žijí svým vlastním životem. Hry Shenmue si získali fanoušky po celém světě především díky fascinujícímu epickému příběhu a živoucímu světu.

Mezi klíčové prvky herní kolekce Shenmue I&II patří:

  • Zcela poprvé k dispozici na konzolích nové generace.
  • Moderní user interface.
  • Výběr mezi klasickým nebo moderním ovládáním.
  • Přizpůsobitelné rozlišení.

Hra Shenmue I&II vychází dnes 21. 8. 2018 pro PlayStation 4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno