Na tuto limitovanou edici konzole PlayStation 4 Pro s motivem Sekiro: Shadow Die Twice, která je téměř uměleckým dílem by mohl být pyšný každý fanoušek her od From Software, ovšem její získání nebude nijak jednoduché.

Activision společně s From Software vydají za nedlouho, konkrétně 22. března velmi očekávané RPG Sekiro: Shadows Die Twice kdy se budou hráči potápět do stinného a divokého světa Japonska ze 14. století.

K této příležitosti byla také představena unikátní limitovaná konzole PlayStation 4 Pro. Ta je vyvedena ve v tmavém bambusovém designu s dřevěným vzhledem na jejímž vrchu je vyřezaný název hry v japonštině v javorovém dřevěném efektu.

Potíž může být pouze v její dostupnosti, protože byla představena výhradně pro Nizozemský a Belgický trh. Pokud máte nějaké známe právě v těchto zemích, potom je obchod Game Mania oním místem, kde je šance na její pořízení stále závislá na náhodě. Musíte mít totiž štěstí a najít u své předobjednávky pár zlatých hůlek a teprve poté je tato limitovaná edice vaše.

Sekiro: Shadows Die Twice vychází 22. února na PC, PS4 a Xbox One.

Přečti si  Red Dead Online, Psychonauts a Outlast 2 míří v květnu do Xbox Game Pass

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno