NVIDIA, Bethesda Softworks a id Software vytvořili speciální limitovanou edici DOOM Eternal Demon Slayer Bundle.

Limitovaný bundle DOOM Eternal a GeForce RTX 3080 Ti bude jen pro 300 hráčů
PC verze DOOM Eternal obdrží 29. června upgrade, který do oblíbené střílečky z pohledu první osoby přidá ray-tracingové reflexy a NVIDIA DLSS.
Při této příležitosti NVIDIA, Bethesda Softworks a id Software přinášejí speciální limitovanou edici DOOM Eternal Demon Slayer Bundle. Bude k dispozici pouze pro 300 hráčů a obsahuje grafickou kartu GeForce RTX 3080 Ti Founders Edition i exkluzivní sběratelské předměty. Celý obsah je následovný:
  • Digitální kopie hry DOOM Eternal
  • Vlajková loď herních grafických karet NVIDIA: GeForce RTX 3080 Ti
  • Exkluzivní sběratelská minifigurka Titanium Slayer odpovídající designu grafické karty GeForce RTX 3080 Ti
  • Exkluzivní Titanium tričko DOOM Eternal-GeForce RTX
  • Velká podložka pod myš o rozměrech 15,75 x 35,44 palce, na které je vyobrazena klíčová scéna z rozšíření DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part 2
  • 100 dolarů kreditu do obchodu Bethesda (pouze v Severní Americe!)
Přečti si  Ex-PlayStation Boss Shawn Layden vyjadřuje obavy ohledně množství akvizic

Jak fanoušci hry DOOM získají tento balíček plný exkluzivních předmětů? Stačí se zaregistrovat v Bethesda Store (severoamerický nebo evropský obchod) do 6. července 2021 23:59 (MST). Příležitost zakoupit si jej bude mít 300 šťastlivců, jejichž jména budou náhodně vybrána. Balíček je k dispozici pouze pro obyvatele USA a Kanady za 1450 $ prostřednictvím severoamerického obchodu, a pro obyvatele Evropské unie za 1399 € prostřednictvím evropského obchodu Bethesda Store.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno