Kauza Lindsay Lohan versus Grand Theft Auto 5 zřejmě dospěla ke svému konci, když odvolací soud  v New Yorku zamítl odvolání známé herečky proti Rockstar a Take-Two, kteří jsou vlastníkem značky GTA.

Lohan vede dlouhodobý spor se společností, který se týká vyobrazení její podoby na hře GTA V a souvisejících propagačních materiálech bez její výslovného souhlasu.

Bitva mezi Lohan a Rockstar začala na konci roku 2013 a v roce 2014 podala herečka proti Rockstaru žalobu na Manhattanu.

Rockstar v té době uvedl, že je to pouhý pokus Lohan jak na sebe strhnout pozornost, jelikož herečka v té době procházela poměrně tvrdým obdobím, kdy nebyla příliš obsazována a byla spojována především s alkoholem.

Přečti si  Nový trailer k Back 4 Blood představuje karetní systém umožnující zábavnou znovuhratelnost

Včera 29. března došlo k zamítnutí odvolání. V rozhodnutí je uvedeno, že “umělecké vykreslení je nezřetelné, satirické reprezentace stylu, vzhledu a osobnosti moderní mladé ženy na pláži, které nejsou rozumně identifikovatelné s obžalobou.” Celý spor by tak měl být definitivně u konce.

GTA V je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Související obrázek

3 KOMENTÁŘE

  1. Bez urážky, ale vážně se myslela, že vyhraje a přiživí se na tom? To, že ta postava v GTA 5 má na sobě stejný plavky a udělala stejný gesto, ještě neznamená že byla vytvořena podle ni. Vzpamatuj se holka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno