2K oznamuje, že vzhledem k okolnostem plynoucích z probíhající pandemie COVID-19 dochází k posunutí data vydání Mafia: Definitive Edition Mafia: Trilogy.

Úplné vyjádření od studia Hangar 13 a 2K naleznete níže. Mafia: Definitive Edition a kolekce Mafia: Trilogy bude v prodeji od 25. 9. 2020 na PlayStation 4 Xbox One.

Oficiální vyjádření vydavatele 2K a vývojářského studia Hangar 13:

Celosvětové vydání Mafia: Definitive Edition je nyní plánováno na 25. září 2020. Ačkoliv jsme původně plánovali vydat hru o měsíc dříve, 28. srpna, dokončení prací s ohledem na původní datum vydání se stávalo čím dál více náročnější vzhledem k probíhající globální pandemii COVID-19, a poslední věcí, kterou jsme chtěli, bylo dělat jakékoliv kompromisy z hlediska kvality.“
“Už od samého začátku pro nás byla práce na tomto projektu vášní. Mnoho z našich vývojářů se podílelo na práci na původní Mafii, a všichni z nás jsou oddaní vytvoření modernizovaného zážitku hodného této nestárnoucí klasiky. Ceníme si vaší trpělivosti a pochopení, zatímco se snažíme z Mafia: Definitive Edition udělat ten nejlepší možný zážitek pro všechny fanoušky po celém světě.”
“S přihlédnutím k výše uvedenému chápeme, že toužíte vidět více. Proto s potěšením oznamujeme, že již za dva týdny 22. června přineseme zcela první gameplay video ze hry Mafia: Definitive Edition. Již nyní můžete sledovat 15 sekundový teaser trailer na oficiálním Twitter účtu Mafie na @MafiaGame, nebo navštivte oficiální stránky hry na MafiaGame.com pro více informací o celé trilogii Mafia: Trilogy.”

Mafia, oceňovaná herní série kriminálních dramat, má na svém kontě více než 18 milionů prodaných kopií po celém světě. Nyní mají hráči zcela poprvé možnost zažít všechny tři éry této vysoce ceněné akčně dobrodružné série na moderních konzolích.

Přečti si  Zamíří Sunset Overdrive na konzole PlayStation?

Hra Mafia: Definitive Edition a kolekce Mafia: Trilogy bude v prodeji od 25. 9. 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno