Magic: The Gathering – legendární karetní hra zdarma na PC
Domů » Hry » Novinky » Magic: The Gathering – legendární karetní hra zdarma na PC

Magic: The Gathering – legendární karetní hra zdarma na PC

26.9.2019
Publikoval:

Sběratelské karetní hry, jako Magic: The Gathering, Wastelands nebo třeba Pokémon TCG, byly ve své době skutečnými fenomény. Inu, doba pokročila, hráčská základna zestárla a přešla na jiné karetní hry (Mariášek?) a přišly i nové možnosti digitální zábavy.

Free-to-Play titul Magic: The Gathering Arena se snaží přimět hráče, aby oprášili zažité karetní triky, strategie při skládání balíčku, ale také chce přitáhnout zcela nové hráče.

Jak již bylo řečeno, hra je ke stažení zdarma a zkušení matadoři jistě ocení možnost stavby balíčku podle své vlastní strategie a tvorbu fantastických komb. Novým hráčům zase přijde vhod systém tutoriálů, aby se do mechanik hry dostali co nejrychleji. Hráči se utkají v hodnocených duelech proti sobě i umělé inteligenci, budou bojovat o umístění v žebříčcích a hodnotné odměny, ale nebudou chybět ani casual utkání a tak zvaně “stress-free” duely, takže zapojit se může opravdu každý. Hra je ke stažení zde.

Přečtěte si  Odhaleny PC specifikace The Outer Worlds

Dominik Wetter

Pisálek, kulturista teoretik, cimrmanolog, aspirant agentury Hurvínkovo spasení a hráč s mizernou muškou, která se za ty roky rozhodně nezlepšila. Nejlepší hra? Agent Mlíčňák.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Zábavný Glitch v WWE 2K20 dělá z rozhodčího “mrzáka”

Chtěli jste někdy vidět, jak by vypadalo, kdyby rozhodčí ve...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů