Manažerka Ninji odhalila skutečný důvod, proč streamer opustil Twitch
Domů » Hry » Novinky » Manažerka Ninji odhalila skutečný důvod, proč streamer opustil Twitch

Manažerka Ninji odhalila skutečný důvod, proč streamer opustil Twitch

3.10.2019
Publikoval:

Ninjova manažerka a manželka v jedné osobě, Jessica Blevinsová, odhalila skutečný důvod, proč streamer opustil Twitch, aby se následně připojil k Mixéru.

Říkalo se, že Ninja dostal miliony za přesun k Mixeru, ale nezdá se, že by to byl jediný důvod. V rozhovoru pro Business Insider Blevins vysvětluje, že byli nešťastní, že Twitch neposlouchal, když strany vyjednávaly novou smlouvu.

Smlouva by totiž omezila jak moc mohl Ninja vytvářet a propagovat svou značku, kterou by nemohl propagovat mimo hraní her. Od doby, kdy opustil Twitch, Ninja podepsal významnou dohodu s výrobcem sportovního oblečení Adidas a toto je typ dohody, kterou Ninja možná nemohl učinit, kdyby podepsal novou smlouvu s Twitchem.

Blevins také potvrzuje, že toxicita Twitche byla velkým důvodem přechodu na Mixer. “Opravdu to vypadalo, jako by se tak trochu ztrácel a i svou lásku k streamování,“ říká Blevinsová, která také prozradila, že viděla, že její manžel byl méně „nadšený“ ze streamování a toxicita jeho chatu na Twitchi byla jednou z dalších příčin.

Přečtěte si  Recenze: Trine 4: The Nightmare Prince - Epický návrat tří hrdinů

Toxicita a nedostatek růstu značky nejsou jedinými důvody, proč se Ninja rozhodla odejít, protože jeho  manželka tvrdí, že Microsoft byl „vřelý“, „přátelský“ a byl schopen jim poskytnout podporu, kterou hledali.  Od chvíle, kdy se připojil k Mixeru, se Ninja spojil s Microsoftem, aby hrál Gears 5, a protože je bývalým profesionálním hráčem Halo, tak s někteří fanoušci streamera domnívají, že bude hrát velkou roli také v marketingu Halo Infinite.

Nutno poznamenat, že od chvíle, kdy Ninja opustil Twitch, nezaujímá Fortnite první příčku sledovanosti a hra se na této platformě o několik pozic propadla.

Přečtěte si  Star Wars Jedi: Fallen Order je ve stavu GOLD

 

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Zábavný Glitch v WWE 2K20 dělá z rozhodčího “mrzáka”

Chtěli jste někdy vidět, jak by vypadalo, kdyby rozhodčí ve...