Manažerka Ninji odhalila skutečný důvod, proč streamer opustil Twitch
Domů » Hry » Novinky » Manažerka Ninji odhalila skutečný důvod, proč streamer opustil Twitch

Manažerka Ninji odhalila skutečný důvod, proč streamer opustil Twitch

3.10.2019
Publikoval:

Ninjova manažerka a manželka v jedné osobě, Jessica Blevinsová, odhalila skutečný důvod, proč streamer opustil Twitch, aby se následně připojil k Mixéru.

Říkalo se, že Ninja dostal miliony za přesun k Mixeru, ale nezdá se, že by to byl jediný důvod. V rozhovoru pro Business Insider Blevins vysvětluje, že byli nešťastní, že Twitch neposlouchal, když strany vyjednávaly novou smlouvu.

Smlouva by totiž omezila jak moc mohl Ninja vytvářet a propagovat svou značku, kterou by nemohl propagovat mimo hraní her. Od doby, kdy opustil Twitch, Ninja podepsal významnou dohodu s výrobcem sportovního oblečení Adidas a toto je typ dohody, kterou Ninja možná nemohl učinit, kdyby podepsal novou smlouvu s Twitchem.

Přečtěte si  Trailer na Star Wars Jedi: Fallen Order prozrazuje konec hry a fanoušci jsou naštvaní

Blevins také potvrzuje, že toxicita Twitche byla velkým důvodem přechodu na Mixer. “Opravdu to vypadalo, jako by se tak trochu ztrácel a i svou lásku k streamování,“ říká Blevinsová, která také prozradila, že viděla, že její manžel byl méně „nadšený“ ze streamování a toxicita jeho chatu na Twitchi byla jednou z dalších příčin.

Toxicita a nedostatek růstu značky nejsou jedinými důvody, proč se Ninja rozhodla odejít, protože jeho  manželka tvrdí, že Microsoft byl „vřelý“, „přátelský“ a byl schopen jim poskytnout podporu, kterou hledali.  Od chvíle, kdy se připojil k Mixeru, se Ninja spojil s Microsoftem, aby hrál Gears 5, a protože je bývalým profesionálním hráčem Halo, tak s někteří fanoušci streamera domnívají, že bude hrát velkou roli také v marketingu Halo Infinite.

Přečtěte si  Oslava 25 let značky PlayStation přinesla 912.535 KČ pro charitativní projekt dejme dětem šanci

Nutno poznamenat, že od chvíle, kdy Ninja opustil Twitch, nezaujímá Fortnite první příčku sledovanosti a hra se na této platformě o několik pozic propadla.

 

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Další doporučené příspěvky
 
Launch hry PS5 budou jen pro novou generaci konzolí

V nejnovějším podcastu Kotaku Splitscreen se novinář Jason Schreier rozhovořil o nové generaci konzolí a hrách,...