Nejen, že Warzone 2 znovu objevuje mnoho mechanismů původní hry, ale také inovuje mechaniku zón.

Neustále se uzavírající kruh je určujícím prvkem žánru battle royale, který zajišťuje, že se hráči neustále pohybují a sbližují, přičemž další z nich neustále umírají. Warzone 2 přichází 16. listopadu a přináší velké změny v mechanismu zón.

Warzone byl spuštěna jako součást Modern Warfare již v březnu 2020 a Modern Warfare 2 přináší ‘ Warzone 2.0 ‘ 16. listopadu. Toto pokračování bude zcela nová hra se zbrusu novou mapou Al Mazrah, všemi zbraněmi a operátory Modern Warfare 2, a novými mechanikami jako je Gulag 2.0.

Ať už je to bouře, plynový prstenec nebo smrtící silové pole, neustále se uzavírající prstenec je základem žánru battle royale. Warzone 2 nemění pouze rabování a systémy armoru hry, ale ve skutečnosti se na Al Mazrah bude uzavírat hned několik zón.

Nyní, namísto jednoho masivního kruhu, který se v průběhu zápasu uzavírá do extrémně malého bodu, bude několik kruhů, které se všechny uzavírají současně, až se nakonec spojí do jednoho malého kruhu. Infinity Ward řeklo, že tyto vícenásobné kruhy změní scénáře konce hry.

Máme tuto novou mechaniku, kde se kruh může rozdělit až na čtyři různé kruhy,“ prozradilo Infinity Ward během CoD Next. “Odděluje týmy a v menších kruzích budou probíhat neustálé mikrobitvy.”

Kruhy se poté, jak se hra chýlí ke konci, spojí a vytvoří poslední boj o vítězství. “Je to další zvrat ve hře,” vysvětlil Joe Cecot. “Další skvělý obrat.”

Uděláme si mnohem lepší představu o tom, jak tyto kruhy budou vypadat, jakmile tvůrci obsahu poprvé vstoupí do Warzone 2 později v události Call of Duty Next, kde budou bojovat o to, aby zůstala poslední jednotka naživu.

Call of Duty: Warzone 2.0 vychází na konzole a PC 16. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno