Cyberpunk 2077 bude mít menší mapu než Zaklínač 3, tuto informaci potvrdil na Gamescomu 2019 producent CD Projekt RED Richard Borzymowski.

Tato zpráva však pravděpodobně nebude pro fanoušky překvapením, nebo zklamáním. Jak víme, tak děj Cyberpunku 2077 bude zasazen do jediného města s názvem Night City, zatímco Zaklínač 3 byl rozšířen do několika regionů a několika měst. Borzymowski vysvětluje, že Cyberpunk může být menší z hlediska “kilometrů čtverečních”, ale hráči si toho sotva všimnou díky hustotě Night City.

Představte si, že vezmete svět Zaklínače 3, všechen jeho bohatý obsah a poté “odstraníte divočinu mezi ním“, to je svět Cyberpunku 2077, jak jej popisuje Borzymowski.

Borzymowski hovoří o Night City jako o dalším protagonistovy Cyberpunku 2077, protože CD Projekt RED nevytvořil jen další open world, ale snaží se vytvořit opravdu živoucí organismus.

Přečti si  PSVR nové generace bude obsahovat podporu 4K, haptickou zpětnou vazbu a další vychytávky

Cyberpunk 2077 zůstává jednou z nejvíce očekávaných her , které byly v současné době ohlášeny. Hra má vyobrazovat futuristickou temnou reflexi moderního světa plného násilí a špíny.

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4 a Xbox One 16. dubna 2020.

9 KOMENTÁŘE

  1. podle toho, co jsme mohli vidět na Gamescomu se nemusíme vůbec obávat. Ta mapa je opravdu unikátní v tom, že je tvořena opravdu 3D a tvůrci využívají možnost stavět ji vertikálně, tak, jako v žádné jiné hře.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno