Aktualizováno: Ačkoliv zjištění redaktorů z IGN hovořilo opačně, tak společnost Sony potvrdila dobrého souseda Spider-Mana v Marvel’s Avengers jako hratelnou postavu exkluzivně na konzolích PlayStation.

Původní článek:

Spider-Man se nebude houpat na svých sítích v Marvel’s Avengers jako exkluzivní PS4 postava.

O víkendu vyšly zprávy, že dobrý soused Spider-Man bude v Marvel’s Avengers jako exkluzivní postava pro PS4. Je smutné, že jak pro majitele konzolí PS4, tak pro nadšence Spider-Mana, byly tyto spekulace vyvráceny díky prověření od IGN.

Tato spekulace vznikla díky zápisu v britském maloobchodě, kde bylo u předobjednávky hry uvedeno „Hrajte jako Spider-Man výhradně na PS4“. Informace se objevila na Redditu díky uživateli FNaF_walrusman. Spekulaci navíc na věrohodnosti nahrával fakt, že společnost Sony vlastní práva na filmům Spider-Man a také hra Spider-Man z roku 2018 byla PS4 exkluzivitou.

Přečti si  GhostWire: Tokio bude vyžívat DualSense pro „Šestý smysl“ a Elementární síly

To není jediná jediná zpráva o Marvel’s Avengers, která s v poslední době objevila. Během minulého týdne společnost Square Enix odhalila, že Hawkeye bude první ze čtyř postav přicházejících do hry po jejím vydání.

Marvel’s Avengers vychází na PC, PS4, a Xbox One 4. září a hra bude k dispozici i pro PS5 a XSX.

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno