Společnost Crystal Dynamics zveřejnila blog “State of the Game” který se zabývá řadou témat ohledně Marvels Avengers, včetně očekávaných změn a funkcí založených na zpětné vazbě od hráčů, které by do hry měly přijít v příštích týdnech a měsících.

Podrobnosti o obsahu ze hry, jako je první mise na Omega úrovni, která bude brzy k dispozici nebo informace o balíčku ocenění Marketplace – nový štítek který bude udělen všem hráčům, kteří se do hry přihlásí mezi 22. říjnem a 5. listopadem.

Jako poděkování hráči, kteří se přihlásí 22. října v 19.00 hodin dostanou 
balíček odměn:
• 1500 kreditů za které je možné nakoupit legendární skin a štítek
• 7000 jednotek
• 250 modulů vylepšení
• 20 DNA klíčů
• Sarah Garza štítek

Přečti si  Activision teasuje postavy Ramba a John McClana pro Call of Duty: Warzone

Balíček bude k dispozici do 5. listopadu do 19.00 hodiny.

Blog také pojednává o některých změnách, které byly zahrnuty do opravného patche 1.3.3. více zde. Tento opravný patch zahrnuje mimo jiné novou základnu SHIELS Substation Zero a nové mise Tachyon Rift kde je možné získat Cosmic vybavení.

Tým také oznámil, že charakter Kate Bishop bude k dispozici později v tomto roce. Nástup na konzole nové generace PlayStation 5 a Xbox Series X|S se posouvá na rok 2021. Prozatím budou verze pro PlayStation 4 a Xbox One kompatibilní s jejich protějšky nové generace a hráči budou moci přenášet svůj postup. Obě tyto změny byly rozhodnuty ve prospěch lepších výsledků pro maximální zážitek ze hry.
Tým se nyní zavázal v nadcházejících týdnech a měsících řešit velké i malé problémy s hrou stejně jako přidávat nový bezplatný obsahu a funkce.

Přečti si  Nejnovější aktualizace pro Xbox Series X | S dělá rychlé obnovení ještě rychlejším

Pro detailnější informace navštivte BLOG

Marvel´s Avengers jsou nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno