Od září, kdy společnost Square Enix vydala hru Marvel’s Avengers, ještě nezískala zpět náklady na její vývoj, které činí přes 100 miliónů dolarů.

„Kromě amortizace nákladů na vývoj hry byla dalším významným faktorem spojeným s [ Marvel’s Avengers ] skutečnost, že jsme v době jejího spuštění podnikli velkou reklamní kampaň, abychom vyrovnali zpoždění v našich marketingových snahách vyplývajících z pandemie COVID-19“ řekl prezident Square-Enix Yosuke Masuda na čtvrtletním zasedání.

“Ve 3Q zbývá ještě amortizovat určité množství vývojových nákladů, ale chceme to kompenzovat růstem našich prodejů do budoucna.”

Marvel’s Avengers, které bylo poprvé oznámeno  v roce 2017, bylo vydáno letos v září a od té doby hra získává velmi smíšené recenze.

Recenze: Marvel’s Avengers – „Avengers! Assemble!“

Krátce po spuštění Square-Enix vydal patch pro hru, který opravil přes 1 000 chyb a problémů. Jak již bylo řečeno, Marvel’s Avengers stále zůstali na špici jako nejprodávanější zářijová hra podle NPD. Jak ve výzvě zdůrazňuje Masuda, Square-Enix doufá, že se prodeje hry ještě zvednou, čímž se zvýší také její ziskovost.

Nedávno Square-Enix oznámila, že Kate Bishop bude od 8. prosince novou hratelnou postavou. Mezi další postavy, které údajně přicházejí, patří She-Hulk a War Machine. Příští rok bude navíc přidán Spider-Man výhradně pro hráče na PlayStationu, následovaný Hawkeyem. Hra měla být také vydána na konzolách nové generace do konce tohoto roku, ale byla odložena na rok 2021.

Přečti si  Remake The Last of Us bude víc než jen jednoduchý vizuální upgrade

Marvel’s Avengers je nyní k dispozici na PlayStation 4, Xbox One a PC.

7 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno