Marvel's Spider-Man 2 by mohl údajně dorazit v roce 2021
Domů » Hry » Novinky » Marvel’s Spider-Man 2 by mohl údajně dorazit v roce 2021

Marvel’s Spider-Man 2 by mohl údajně dorazit v roce 2021

Pokračování Marvel’s Spider-Man od Insomniac Games, by mohlo vyjít na PS5 již za pouhé dva roky.

Insomniac Games nepochybně pracují na pokračování loňského úspěšného titulu Marvel’s Spider-Man, který se stal jedním z nejprodávanějších titulů na PS4. Úspěšné prodeje zajistily vývoj dalšího pokračování, proto hlavní otázkou není zda vůbec pokračování orazí, ale spíše kdy tomu tak bude?

V poslední epizodě Kinda Funny Gamescast odhalil hostitel Imran Khan některé informace, které podle všeho zná o tomto Spider-Manově pokračování. Khan, bývalý vedoucí redaktor Game Informer, prohlásil, že věří, že hra vyjde někdy během „Vánoc 2021.“Pokračoval prohlášením, že je obeznámen s některými tajnými detaily o projektu a říká: „Vím toho moc, takže nemůžu příliš spekulovat. Myslím, že Spider-Man 2 přijde dříve, než si myslíme.

Přečtěte si  Cooler Master uvádí nízkoprofilový chladič procesoru MasterAir G200P

Khan také zmiňuje fakt, že společnosti Sony předváděla svůj původní titul běžící na PS5. Tento fakt je podle něj také důvodem, proč by se hra mohla objevit zhruba rok po uvedení PS5 na trh. Toto demo mělo ukázat, jak rychleji bude PS5 schopna načítat hry oproti PS4. A pokud tato ukázka má být jako test hardwaru PS5 pro akcionáře a spotřebitele, mělo by smysl ukázat, co může platforma udělat s hrou vyvinutou nativně pro novou generaci. Navíc společnost Sony měla velmi dobrý důvod k nákupu studia Insomniac Games.

Přečtěte si  Studio Housemarque pracuje na nové PS5 hře

I když by Khan mohl mít nějaké důvěrné informace o Marvel’s Spider-Man 2, je třeba brát tuto informaci jako spekulaci, protože během vývoje se může ledacos změnit a hra nakonec může vyjít mnohem později, stačí s podívat na The Last of Us Part 2 a jiné tituly.

Marvel’s Spider-Man je nyní k dispozici exkluzivně na PS4.

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Další doporučené příspěvky
 
Hideo Kojima hovoří o dalších projektech, včetně „velké“ hry

Díky tomu, že se Death Stranding  stalo jednou z nejvíce diskutovaných...