Pokračování Marvel’s Spider-Man od Insomniac Games, by mohlo vyjít na PS5 již za pouhé dva roky.

Insomniac Games nepochybně pracují na pokračování loňského úspěšného titulu Marvel’s Spider-Man, který se stal jedním z nejprodávanějších titulů na PS4. Úspěšné prodeje zajistily vývoj dalšího pokračování, proto hlavní otázkou není zda vůbec pokračování orazí, ale spíše kdy tomu tak bude?

V poslední epizodě Kinda Funny Gamescast odhalil hostitel Imran Khan některé informace, které podle všeho zná o tomto Spider-Manově pokračování. Khan, bývalý vedoucí redaktor Game Informer, prohlásil, že věří, že hra vyjde někdy během „Vánoc 2021.“Pokračoval prohlášením, že je obeznámen s některými tajnými detaily o projektu a říká: „Vím toho moc, takže nemůžu příliš spekulovat. Myslím, že Spider-Man 2 přijde dříve, než si myslíme.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

Khan také zmiňuje fakt, že společnosti Sony předváděla svůj původní titul běžící na PS5. Tento fakt je podle něj také důvodem, proč by se hra mohla objevit zhruba rok po uvedení PS5 na trh. Toto demo mělo ukázat, jak rychleji bude PS5 schopna načítat hry oproti PS4. A pokud tato ukázka má být jako test hardwaru PS5 pro akcionáře a spotřebitele, mělo by smysl ukázat, co může platforma udělat s hrou vyvinutou nativně pro novou generaci. Navíc společnost Sony měla velmi dobrý důvod k nákupu studia Insomniac Games.

I když by Khan mohl mít nějaké důvěrné informace o Marvel’s Spider-Man 2, je třeba brát tuto informaci jako spekulaci, protože během vývoje se může ledacos změnit a hra nakonec může vyjít mnohem později, stačí s podívat na The Last of Us Part 2 a jiné tituly.

Přečti si  Biomutant bude 12-15 hodin, pokud budete spěchat, v opačném případě vás hra bude bavit více než 65 hodin

Marvel’s Spider-Man je nyní k dispozici exkluzivně na PS4.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno