Marvel’s Spider-Man 2 od Insomniac Games vychází někdy v tomto roce, ale až dosud jsme ze hry neviděli příliš mnoho akce, ale to se během PlayStation Showcase změnilo a společnost Sony sdílela vydatný kus ze hry Spider-Man 2 a vypadá to, že hra splní všechna očekávání.

Už jsme věděli, že Venom bude hrát nějakou roli ve Spider-Manovi 2, ale prvním velkým odhalením z PlayStation Showcase je, že budete moci hrát za Petera Parkera v obleku symbionta, který se nakonec spojí s Eddiem Brockem. Vypadá to, že Peter bude mít celou řadu obzvláště brutálních pohybů.

Ale Peter není jediný Spider-Man, za kterého budete hrát, protože Sony také ukázala, jak budou hráči moci přepínat mezi Parkerem a verzí Spider-Mana v podání Milese Moralese, někdy v rámci jediné filmové akční scény. Když už jsme u toho, nové záběry vrcholí intenzivním zúčtováním s Ještěrem ve filmovém stylu. Dostáváme také potvrzení, že Kraven the Hunter budemít ve hře velkou roli. 

Vypadá to, že nová generace her pro PlayStation skutečně dorazila. Spider-Man 2 nejenže vypadá že je na další úrovni, pokud jde o vizuální detaily a efekty, ale kulisy by měly být nad rámec všeho, co jsme doposud viděli. Jsem si jistý, že scény, které nám ukázali, jsou jen začátek a akce bude ještě divočejší. Bohužel společnost Sony stále nezveřejnila konkrétní datum vydání, ale slibuje, že hra je na dobré cestě ke spuštění letos na podzim…

“Víme, že jste trpělivě čekali na další informace o hře, včetně toho, kdy ji budete hrát doma. I když dnes nemůžeme potvrdit datum, jsme na dobré cestě k podzimu 2023 a doufáme, že budeme moci sdílet konečné datum vydání velmi brzy. Zůstaňte naladěni na budoucí aktualizace Marvel’s Spider-Man 2, včetně informací o edici a předobjednávkách.”

Marvel’s Spider-Man 2 vychází exkluzivně na PS5 (ačkoli PC port pravděpodobně přijde o nějaký ten rok později).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno