Port vychází na podzim 2022 pro Steam a Epic Games Store a navazuje na úspěšné vydání Marvel’s Spider-Man Remastered na PC.

Společnost Sony vydala novou upoutávku na Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na PC, která předvádí své nádherné vizuály ve 4K/60 FPS. Podívejte se na to níže. Příběh se odehrává po filmu Marvel’s Spider-Man a zaměřuje se na Milese Moralese, když se být Spider-Manem.

V jeho životě je spousta konfliktů, ať už jde o machinace Roxxon Energy Corporation nebo Underground v čele s The Tinkerer. Navíc jsou tu nové vedlejší mise, aktivity a zločiny, které je třeba zastavit. Miles také disponuje jedinečnými schopnostmi, jako je Venom Blast a neviditelnost, které poskytují výhodu v boji.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, který je aktuálně dostupný pro PS4 a PS5, vychází na podzim 2022 pro PC prostřednictvím Steamu a obchodu Epic Games Store. Přestože Insomniac Games a Nixxes Software neodhalily funkce specifické pro PC, měly by podporovat ray-tracing, Ultrawide monitory, DLSS a ovladač DualSense pro PS5, jako je Marvel’s Spider-Man Remastered.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno