V červnu Sony a Insomniac Games oznámily Marvel’s Spider-Man: Miles Morales pro PS5, kdy zmatek kolem přesné povahy titulu zprvu otupil počáteční nadšení.

Insomniac stále trvá na tom, že se jedná o zcela samostatný titul, který je svým rozsahem podobný hře Uncharted: The Lost Legacy, ale hra od Naughty Dog představovala zcela nové obsazení postav a map. Mezitím Spider-Man: Miles Morales se bude odehrávat na stejné mapě jako původní  Marvel’s Spider-Man.

Nový úryvek z nejnovějšího čísla Game Informer může vrhnout nové světlo na to, co přesně od tohoto titulu očekávat.

Miles Morales není tradiční pokračování, protože je dodáváno s remasterovanou verzí Spider-Mana, která plně využívá hardware PS5.

Určitě by mělo smysl předělat původního Spider-Mana a aktualizovat verzi New Yorku pro Milese Moralese. Takže není divu, že se řada fanoušků diví, proč Insomniac tolik naléhá na to, že to bude “samostatná hra”. Bude nabízeno více edic? Možná bude k dispozici edice, která bude zahrnovat i původní hru.

Přečti si  Gearbox již pracuje na další hře Borderlands, informuje Randy Pitchford

Spider-Man: Miles Morales bude zasazen do zimního období, těsně před vánočními svátky, kdy ulice New Yorku budou pokryty sněhem. Ve městě vypukla válka mezi energetickou společností a high-tech zločineckou armádou. Milesův nový domov v Harlemu je bohužel v centru bitvy.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales vychází na konci roku společně s PS5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno