Mary Kenneyová se minulý měsíc připojila ke společnosti CD Projekt RED a pro nadcházející pokračování hry píše příběhy, dialogy, úkoly a mnoho dalšího.

Vývoj hry Project Orion od společnosti CD Projekt RED, očekávaného pokračování Cyberpunku 2077, pokračuje a do týmu přibyl další vysoce kvalifikovaný pracovník. Poté, co loni v únoru nastoupila bývalá hlavní scenáristka hry Fable Anna Megillová, je nyní na řadě bývalá pomocná vypravěčská režisérka společnosti Insomniac Games Mary Kenneyová.

Ta působila jako scenáristka her Marvel’s Spider-Man: Miles Morales a Ratchet and Clank: Kenney se podílela na příběhu hry Marvel’s Wolverine: Rift Apart. Od minulého měsíce působí Kenneyová jako vedoucí scénáristka ve společnosti CD Projekt RED a je zodpovědná za úkoly, postavy, dialogy, cutscény a nadhazování příběhů pro Project Orion na LinkedIn.

Přečti si  PlayStation je "obdařen prostředky na marketing, které my nemůžeme využívat", říká vedoucí marketingu Xboxu pro region EMEA

O něm se toho ví jen velmi málo, kromě toho, že je od začátku tohoto roku v rané fázi vývoje. Ačkoli její příběh a prostředí nejsou známy, přidružený ředitel hry Paweł Sasko slíbil, že bude dále zkoumat témata první hry, ale „velmi pronikavým způsobem“.

Společnost CD Projekt RED se mezitím soustředí také na Project Polaris, další hlavní titul v sérii Zaklínač. K titulu bylo přiřazeno více než 400 vývojářů, ale zatím není stanoveno žádné okno pro vydání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno